نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
جهت شرکت در آئین تکریم و معارفه استاندار جدید؛
وزیر کشور وارد یاسوج شد
وزیر کشور وارد یاسوج شد
خبرگزاری آریا- وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کرده است، پس از ورود به شهر یاسوج مرکز این استان، عازم گلزار شهدای یاسوج می شود و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم با آرمان های شهدای والامقام تجدید میثاق می کند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور جهت شرکت در آئین تکریم استاندار سابق و معارفه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد از طریق فرودگاه بین المللی یاسوج وارد کهگیلویه و بویراحمد شد و پس از پایان مراسم استقبال و گفتگو با خبرنگاران در فرودگاه با حضور در گلزار شهدای یاسوج، مزار شهیدان گرانقدر  این شهر را زیارت می کند.
وحیدی پس از ورود به یاسوج در محل گلزار شهدای یاسوج حاضر می شود و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم با آرمان های شهدای والامقام تجدید میثاق می نماید.
وزیر کشور امروز با حضور در آئین تکریم حسین کلانتری استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد، سید علی احمد زاده استاندار جدید این استان را معرفی می کند.
6 مهر 1400 - 12:30:28 ب.ظ
AryaNews.com ©