نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد:
تمهيدات مختلف براي بازگشت زميني زائران اربعين
تمهيدات مختلف براي بازگشت زميني زائران اربعين
خبرگزاری آریا- رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از آمادگی و باز بودن دو مرز مهران و شلمچه برای بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، داریوش امانی افزود: بر اساس مصوبه ستاد اربعین، قرار شد بیشتر زائران اربعین از مرز مهران به کشور بازگردند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اضافه کرد: مرز شلمچه هم پذیرای زائران برای بازگشت به کشور است و سایر مرز‌ها بسته اند.
وی با بیان اینکه امروز در عراق اربعین حسینی است، گفت: تاکنون تعداد کمی از زائران به کشور بازگشته اند و به نظر می‌رسد بیشترین تعداد بازگشت زائران از ساعت 5 بعدازظهر به بعد خواهد بود.
امانی در خصوص تمهیدات سازمان راهداری برای بازگشت زمینی زائران نیز افزود: فروش بلیت در مرز‌ها به صورت حضوری نیز انجام می‌شود و زائران با ورود به کشور، به سمت جایگاه‌های استان‌های خود هدایت می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آمادگی 5 هزار اتوبوس برای انتقال زائران به شهرهایشان خبر داد و افزود: هم اکنون 1500 اتوبوس به مرز مهران و 700 دستگاه نیز به شلمچه اعزام شده اند و همین تعداد نیز آماده و در حال حرکت به این مرز‌ها هستند.
6 مهر 1400 - 11:57:53 ق.ظ
AryaNews.com ©