نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
نوزدهمين شماره مجله چند رسانه‌اي «وقايع شميران» منتشر شد
نوزدهمين شماره مجله چند رسانه‌اي «وقايع شميران» منتشر شد

خبرگزاری آریا- مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار نوزدهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران»، ویژه شهریورماه 1400 در 24 صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا از تهران، محمد رضا پارسیان با اشاره به این مطلب گفت: این مجله چند رسانه ای با هدف ایجاد فرصتی برای ارتقاء سطح ارتباطات شهروندی با مدیریت شهری شمال تهران با انتشار مطالب متنوع به صورت آنلاین منتشر و با قابلیت نمایش متن، عکس، صوت، ویدئو و پادکست از طریق تلفن همراه، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های دیجیتال قابل مشاهده و تورّق است.
وی افزود: این شماره نشریه به مطالبی چون یادداشت شهردار منطقه یک در خصوص تلاش مدیریت شهری شمال تهران در حفظ ارزش های اکولوژیکی حریم، ساخت و ساز در منطقه یک در ریل طرح تفصیلی قرار گرفته است، رویدادهای مدیریت شهری شمیران، گفتگو با مدیر درمانگاه شهرداری منطقه یک، پا به پای تاریخ در محله گلابدره، معرفی موزه موسیقی تهران و ... پرداخته است
به گزارش آریا، مخاطبان ارجمند برای دسترسی به آرشیو این مجله به آدرس Region1.Tehran.ir/VaghayeShemiran و برای مشاهده هفدهمین شماره «وقایع شمیران» به آدرس زیر مراجعه و مطالب را با یک کلیک ساده بخوانید و بشنوید. پس فرصت مطلع شدن «وقایع شمیران» را به آسانی از دست ندهید.
انتهای پیام/ح.ابویسانی

6 مهر 1400 - 11:05:11 ق.ظ
AryaNews.com ©