نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
دیدار دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با آیت الله اعرافی
دیدار دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با آیت الله اعرافی
خبرگزاری آریا- محمدجواد محمدی نوری به همراه جمعی از معاونان و مشاورین حزب با آیت الله اعرافی عضو فقهای شورای نگهبان و نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری دیدار وگفتگو کردند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، محمدی نوری در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس از مجاهدت شهدا به عنوان برگ زرین عزت و اقتدار نظام اسلامی برشمرد و بر عزم همه مسئولان نظام برای تقویت همدلی و فراهم شدن انسجام ملی تاکید ورزید. وی یاداور شد ملت همیشه پای تمام صحنه های عزت و آزادگی نظام ایستادگی کرده و حقا مسئولان بدهکار این همراهی مردم هستند وباید با تلاششان و کاهش مشکلات امروزی اعتماد مجدد ملت را برگردانند چرا که مردم سرمایه عظمت نظام اسلامی است.
محمدی نوری همچنین خواستار توجه جدی مسئولان به جذب و بکارگیری جوانان در مسئولیتهای خطیر اجرایی شد و آنرا ضامن بقا و دوام کشور دانست. در این دیدار آیت الله اعرافی نیز ضمن خوش آمد گویی به حاضرین جوانان را فرصت بزرگ برای تجلی آرمانهای انقلاب برشمردن و با تاکید بر پیام گام دوم رهبری اظهار امیدواری کرد این پیام بدرستی در میان مسئولان تبیین شود.
عضوفقهای شورای نگهبان حضور احزاب و گروههای سیاسی در صحنه های سیاسی و مشارکت های اجتماعی را نیز اثر بخش دانست و گفت : معقتدم باید با تغییر الگوهای راهبردی و برنامه ریزی صحیح بدنبال جذب مردم و اعتماد آنان به خط مشی احزاب بود. وی تاکید کرد امروز مردم به بیداری و آگاهی لازم دست یافتند و البته اگر بدرستی از فضای فعلی حاکم در بحث وحدت و همدلی مردم و نظام مراقبت نشود ممکن است باعث ایجاد تفرقه شود که این برای نظام یک آفت تلقی میشود. ایشان در پایان نشست از دکتر محمدی نوری دبیرکل این حزب و سایر اعضا حاضر در جلسه بدلیل تمرکز برتلاش در راستای افزایش مشارکت مردم در انتخابات تقدیر و تشکر کرد.
6 مهر 1400 - 10:32:24 ق.ظ
AryaNews.com ©