نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
پیشنهاد معاون شهردار تبریز در جلسه بررسی لایحه اصلاح قانون ماده صد شهرداری‌ها؛
پيش نيازهاي مربوط به دلايل ساخت و سازهاي غيرمجاز بايد بررسي شود
پيش نيازهاي مربوط به دلايل ساخت و سازهاي غيرمجاز بايد بررسي شود
خبرگزاری آریا-معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز گفت: قبل از اصلاح قانون ماده صد، پیش نیازهای مربوط به دلایل ساخت و سازهای غیرمجاز باید بررسی و مدنظر قرار گیرد.

محمد عزتی با اشاره به برگزاری جلسه بررسی لایحه اصلاح قانون ماده صد شهرداری‌ها، اظهار کرد: در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف در محل کمیسیون عمران مجلس تشکیل شد، لایحه اصلاح قانون ماده صد شهرداریها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

او ادامه داد: به عنوان عضو کمیسیون شهرداری های کلانشهرهای کشور در این جلسه ضرورت بررسی پیش نیازهای مربوط به دلایل ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کردم که با موافقت اعضای حاضر از جمله قضات، نمایندگان مجلس و نمایندگان وزارت ها مواجه شد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز عنوان کرد: در اصلاح قانون ماده صد شهرداری ها، در شرایط موجود باید پیش نیازهای مربوط به دلایل ساخت و سازهای غیرمجاز نظیر اسناد قولنامه ای، ضوابط و مقررات شهرسازی از جمله حدنصاب و ... که شهروندان را به سمت تخلفات ساختمانی سوق می دهد، در نظر گرفته شود.

او افزود: همچنین تعیین تکلیف اراضی واقع در کاربری های عمومی و ... نیز قبیل از اصلاح قانوان ماده صد شهرداری ها باید مدنظر قرار بگیرد.حمیدرضا ایازی خبرنگار آریا در تبریز

2 بهمن 1399 - 02:16:19 ب.ظ
AryaNews.com ©