نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
حجت الاسلام محمد روشن رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بابل:
دهه فجر امسال را با شگوه تر ازسالهاي گذشته برگزارمي مي نماييم
دهه فجر امسال را با شگوه تر ازسالهاي گذشته برگزارمي مي نماييم

خبرگزاری آریا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بابل ، اگرچه نزدیک به یک سال درشرائط کرونائی هستیم ولی خوی استکباری آمریکا و ایادیش ذره ای کم نشد با تمام توان برنامه های جشن پیروزی انقلاب و شعار مرگ برآمریکا و مرک بر اسرائیل و انگلیس را در 22 بهمن محکمتر سر خواهیم داد.

به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران درشهرستان بابل:حجت الاسلام محمد روشن رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بابل بیان داشت: شعار محوری و سراسری کشور دهه فجر 99 " انقلاب اسلامی،بالنده و مقتدر ، چون کوه استوار ` تعیین شده است.
وی گفت:اگرچه نزدیک به یک سال درشرائط کرونائی هستیم ولی خوی استکباری آمریکا و ایادیش ذره ای کم نشد با تمام توان برنامه های جشن پیروزی انقلاب و شعار مرگ برآمریکا و مرک بر اسرائیل و انگلیس را در 22 بهمن محکمتر سر خواهیم داد.    
حجت الاسلام روشن تصریح کرد: درطول یکسال در مناسبتها ملی، سلامت محوری و رعایت پروتکل های بهداشتی برایمان یک اصل بود و تا نابودی این ویروس منحوس خواهد بود. و همه برنامه های دهه فجر بصورت نمادین،بدون تجمع و مجازی برگزار خواهد شد.         
دبیرستاد دهه فجر شهرستان بابل گفت: از برکات دهه فجر امسال ولادت با سعادت حضرت زهراء (س) است که به این مناسبت برنامه های برای بانوان و دختران برنامه ریزی شده است.        
وی افزود: ویژه برنامه ورود تاریخی امام امت(ره) در 12بهمن ساعت 9/33 دقیقه صبح، نواختن زنگ انقلاب،ادای احترام به مزار حضرت آیت الله روحانی نماینده فقید امام و رهبری و همچنین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء ، دیدار با خانواده های معظم شهداء و جانبازان و صد ها برنامه فرهنگی ، هنری و ورزشی با همکاری مساجد،پایگاهای بسیج و دهیاران در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.     
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بابل بیان داشت: پویش  من انقلابم را دوست دارم ، یکی از برنامه های در فضای مجازی است که از سوی شورای هماهنگی اسلامی شهرستان بابل به صورت کشوری برگزار خواهد شد.       
حجت الاسلام روشن درپایان افزود: این شوراء ، آمادگی دارد طرحها  و ایده های نو در بهتر برگزار شدند چهل و دومین جشن انقلاب اسلامی استفاده نماید

 

2 بهمن 1399 - 01:53:26 ب.ظ
AryaNews.com ©