نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
اطلاعيه آزمون استخدامي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي سال99
اطلاعيه آزمون استخدامي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي سال99
خبرگزاری آریا-سازمان سنجش، اصلاحات سری سوم مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399 را منتشر کرده است.
به گزارش آریا و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور؛ سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ اصلاحات سری سوم مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399 را منتشر کرده است.
در این اطلاعیه آمده است:
پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه‌های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.
لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد؛ لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اقدام نمایند.
علاقمندان برای دریافت فایل کامل اطلاعیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اصلاحات سری سوم مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 99 در قالب PD به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
24 دي 1399 - 05:11:38 ب.ظ
AryaNews.com ©