نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
سیدمجتبی حکیم شهردار بابل :
ادامه نصب تمثال مبارک شهدا در کوچه و خيابان هاي شهر بابل
ادامه نصب تمثال مبارک شهدا در کوچه و خيابان هاي شهر بابل

خبرگزاری آریا- شهرداربابل،70 تمثال دیگر توسط شهرداری بابل نصب شد  .        
به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران درشهرستان بابل :سید مجتبی حکیم شهرداربابل  از نصب المان و تمثال مبارک شهدا در جای جای شهر بابل خبر داد و گفت:از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 300 تمثال شهدا در نقاط مختلف شهر نصب شد .         
شهردار بابل این امر را کوچکترین خدمت در راستای تحقق اهداف و آرمانهای دفاع مقدس و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا دانست و افزود:به حول قوه الهی توانسته ایم علاوه بر تجلیل و تقدیر از خانواده های گرانقدر شهدا که سرمایه های به حق انقلاب اسلامی هستند نصب تمثال مبارک شهدا را در خیابانها و کوچه های شهر ادامه داده و المانهای شهدا را در جوار زادگاه و سکونت آن شهدای والامقام نصب نماییم.   
سید مجتبی حکیم شهردار بابل ادامه داد: این روزها شهروندان عزیز بابلی به طور یقین عطر و بوی شهدا را در کوچه و خیابان های شهر حس کرده اند و انشالله شهدا شاهد و ناظر اعمال همه ما خواهند بود و در روز قیامت شافی همه ارادتمندان خواهند شد           .
ایشان در پایان خاطرنشان کرد:از خانواده های معزز شهدا نیز در جهت همکاریهای لازم با مدیریت فرهنگی شهرداری بابل و تکمیل اسامی و مشخصات دقیق شهدا تشکر و قدردانی نموده و انشالله این اقدامات همچنان ادامه خواهند داشت.

 

24 دي 1399 - 02:43:58 ب.ظ
AryaNews.com ©