نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
مروری بر آخرین اخبار و شایعات دنیای فوتبال؛
اینتر با بارسلونا برای جذب آرتورو ویدال به توافق رسید/ تاتنهام در پی جذب جسی لینگارد
اینتر با بارسلونا برای جذب آرتورو ویدال به توافق رسید/ تاتنهام در پی جذب جسی لینگارد
خبرگزاری آریا- اخبار مهم دنیای فوتبال را با هم مرور می کنیم.
به گزارش آریا، جنگیز اوندر پس از سه فصل بازی کردن برای آاس رم، با انتقالی قرضی و به مدت یک فصل راهی لسترسیتی شد. روباه ها به صورت اختیاری می توانند با پرداخت مبلغ 24 میلیون یورو، این انتقال را دائمی کنند.
رسمی؛ جونی رودریگز از لاتزیو به اوساسونا پیوست

- جونی رودریگز وینگر 29 ساله لاتزیو به صورت قرضی به اوساسونا پیوست.

- به نقل از فابریتزیو رومانو، نلسون سمدو مدافع راست 26 ساله پرتغالی با ترک بارسلونا، راهی وولورهمپتون می شود.

- اینتر با بارسلونا برای جذب آرتورو ویدال به توافق قطعی رسید. به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، آرتورو ویدال که منتظر بود مجوز انتقالش به اینتر صادر شود اکنون آماده است از اسپانیا به ایتالیا سفر کند تا تست های پزشکی نراتزوری را پشت سر بگذارد.

- مارلون سانتوس مدافع 25 ساله ساسولو در آستانه انتقال به فولام و بازی در لیگ انگلیس است. به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، فولام خواهان جذب مارلون سانتوس است و فقط یک قدم تا جذب این بازیکن فاصله دارد. فولام برای مارلون سانتوس، پیشنهادی 15 میلیون یورویی ارائه داده است و می خواهد انتقال این بازیکن برزیلی را در ساعات آینده نهایی کند.

- به نقل از موندو دپورتیوو، موسی واگی دفاع راست 21 ساله بارسلونا برای بازی در تیم پائوک راهی یونان خواهد شد.

- به نقل از اکیپ، ژان کلر تودیبو مدافع 20 ساله بارسلونا که نیم فصل دوم فصل 20-2019 به صورت قرضی در شالکه بازی می کرد، تصمیم به ترک بارسلونا گرفته است. اورتون، وولورهمپتون، لسترسیتی و بنفیکا در هفته های اخیر برای جذب این بازیکن با بارسلونا در تماس بوده اند.

- سرجینیو دست مدافع راست 19 ساله و آمریکایی باشگاه آژاکس در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است. به نقل از مایک فروای، سرجینیو دست از کادرفنی آژاکس درخواست کرده تا از ابتدا در ترکیب این تیم مقابل والویک حضور نداشته باشد. بارسلونا و بایرن مونیخ به جذب دست علاقه دارند و آژاکس برای فروش او خواهان 25-20 میلیون یورو است.

- به نقل از محمد بوحفصی، مانو کونه هافبک 19 ساله و فرانسوی باشگاه تولوز مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته است.

- دله آلی به نظر می رسد به جدایی از تاتنهام نزدیک شده است. به نقل از تلگراف، پاری سن ژرمن مذاکرات برای جذب دله آلی، هافبک تاتنهام را آغاز کرده است. باشگاه فرانسوی مدتهاست از طرفداران هافبک انگلیسی محسوب می شود و به جذب او علاقه دارد اما هنوز مشخص نیست مذاکرات با اسپرز بر اساس انتقال قرضی است یا دائمی.

- ژان فیلیپه ماتتا مهاجم 23 ساله و فرانسوی باشگاه ماینتس آلمان مورد توجه سران تاتنهام قرار گرفته است. به نقل از بیلد، تاتنهام به جذب ژان فیلیپه ماتتا علاقه دارد و اخیرا پرس و جوهایی را برای مبلغ انتقال او انجام داده است.

- به نقل از  راب داوسون، مورینیو از دنیل لوی خواسته است تا شرایط انتقال جسی لینگارد به تاتنهام را جویا شود. مورینیو قبلا در دوران حضورش در اولدترافورد نشان داد که اعتقاد خاصی به لینگارد دارد. گفته می شود مذاکرات منچستریونایتد و تاتنهام به صورت غیر مستقیم و توسط واسطه ها آغاز شده است.

- منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب یک بازیکن شده است و همچنان خواهان جذب بازیکنان بیشتری است. به نقل از فابریتزیو رومانو، اولویت های منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی جذب یک مدافع چپ و یک وینگر راست است. همچنین احتمال جذب یک مدافع میانی نیز وجود دارد. سران منچستریونایتد امشب مجددا با مدیر برنامه های الکس تلس، مدافع چپ باشگاه پورتو در تماس بوده اند.
30 شهريور 1399 - 11:50:13 ب.ظ
AryaNews.com ©