نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
استقلال 1 - الشرطه 1؛ کار آبی ها برای صعود سخت شد
استقلال 1 - الشرطه 1؛ کار آبی ها برای صعود سخت شد
خبرگزاری آریا- استقلال و الشرطه در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی به پایان رسید
به گزارش آریا، تیم های استقلال ایران و الشرطه عراق به مصاف یکدیگر رفتند که به تساوی یک بر یک دست پیدا کردند. استقلال با این نتیجه دو امتیازی شد در حالی که تیم عراقی پنج امتیازی است. این که کدام تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد، در هفته آخر مشخص می شود. استقلال در هفته پایانی باید به مصاف الاهلی عربستان برود.
ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، فرشید باقری (علی کریمی دقیقه 46)، مسعود ریگی، آرش رضاوند (ارسلان مطهری دقیقه 58)، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی و شیخ دیاباته( محمد دانشگر دقیقه 87)
سرمربی استقلال: مجید نامجو مطلق
ترکیب الشرطه: احمد باسیل، کریم عامر العباسی، صعود ناجی، علی فائز (زمیل دقیقه 72)، مروان حسین، مازین فیاض( خلاف دقیقه 73)، محمد الایاوی، علی المهاوی،‌ حسین شویلی (جابر شاوکان دقیقه 63)، سعد عبدالامیر،‌ جاسم محمد
سرمربی الشرطه:عبدالغنی شهد
شرح گل ها:
استقلال صفر - الشرطه 1 (دقیقه 26: مازن فیاض): ارسال دقیق علی فائز از روی کرنر سمت راست زمین را مدافعان استقلال با تعلل بی‌موقع نتوانستند دفع کنند تا مازن فیاض بدون پریدن روی هوا، در جای خود بایستد و به راحتی با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه و دور از دستان حسینی بفرستد.
استقلال 1 - الشرطه 1 (دقیقه 68: امیرارسلان مطهری): حرکت تمرین شده بازیکنان استقلال با پاس وریا غفوری و در ادامه پاس در عمق علی کریمی به فرشید اسماعیلی همراه شد که در ادامه شوت او را احمد باسل به شکل ناقص برگشت داد تا در ریباند امیرارسلان مطهری با شوت سرضرب دروازه را باز کند.
لحظات حساس:
دقیقه 9: ضربه سر محکم مازین فیاض روی توپ ارسالی از کرنر سمت چپ زمین را حسینی با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.
دقیقه 15: مازین فیاض با حرکت تکنیکی تا پشت محوطه جریمه استقلال پیش رفت که شوت روی پای چپ او را حسینی برگشت داد تا در ریباند مروان حسین صاحب توپ شود، اما تکل چشمی اجازه نداد مهاجم الشرطه در موقعیت گلزنی قرار بگیرد.
دقیقه 24: حرکت سریع علاء مهاوی از سمت راست محوطه جریمه استقلال و پاس کات‌بک او با شوت محمد مزهر همراه شد که ضربه او با اختلاف کمی از روی دروازه استقلال عبور کرد.
دقیقه 33: نزدیک بود الشرطه دومین گل را روی ارسال علی فائز و در شلوغی محوطه جریمه استقلال بزند که شوت جاسم محمد توسط مدافعان ایرانی برگشت داده شد.
دقیقه 33: مازن فیاض باز هم یک حرکت خطرناک ایجاد کرد و با سرعت به پشت محوطه جریمه استقلال رسید، اما شوت او پس از اصابت به تیرک دروازه استقلال به بیرون رفت.
دقیقه 35: کار تیمی بازیکنان استقلال در سمت راست زمین به وریا غفوری رسید که حرکت در عرض او و شوت زمینی رضاوند با فاصله کمی از کنار تیرک عمودی دروازه الشرطه عبور کرد.
دقیقه 40: پاس به عقب مازن فیاض و شوت پشت محوطه سعد عبدالامیر از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.
دقیقه 48: شوت روی پای مهدی قایدی از زاویه بسته را کرار عامر با دخالت به موقع راهی کرنر کرد.
دقیقه 49: غفوری کرنر را کوتاه کار کرد و به قایدی پاس داد که شوت او به سمت دروازه الشرطه را مروان حسین با ضربه سر مجددا به بیرون فرستاد.
دقیقه 53: ارسال کوتاه رضاوند به مقابل دروازه الشرطه را احمد باسل زودتر از دیاباته دفع کرد و در ادامه شوت میلیچ تنها یک کرنر برای استقلال به همراه داشت.
دقیقه 58: مهدی قایدی موقعیت خوبی در محوطه جریمه الشرطه به دست آورد، اما شوت محکم او را احمد باسل با واکنش خوبی برگشت داد.
دقیقه 63: محمد شوکان بلافاصله پس از ورود به زمین نزدیک بود گلزنی کند که ضربه او را حسینی در اختیار گرفت.
دقیقه 70: شوت اسماعیلی را مدافعان الشرطه در دو مرحله برگشت دادند و راهی کرنر کردند.
دقیقه 76: ضربه ایستگاهی میلیچ از پشت محوطه جریمه به دیوار دفاعی بازیکنان الشرطه اصابت کرد و به کرنر رفت.
دقیقه 80: ضربه فرشید اسماعیلی از محوطه جریمه الشرطه در دستان احمد باسل جای گرفت.
دقیقه 89: با وجود اینکه آفساید مطهری اعلام شد، اما این مهاجم پاس دانشگر به مقابل محوطه 6 قدم را نتوانست استفاده کند و توپ از زیر پای او رد شد.
30 شهريور 1399 - 11:46:00 ب.ظ
AryaNews.com ©