نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار :
12 فقره مجوز مشاغل خانگي کشاورزي در جويبار صادر شد
12 فقره مجوز مشاغل خانگي کشاورزي در جويبار صادر شد

خبرگزاری اریا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار ، از ابتدای امسال تاکنون 12 فقره مجوز برای متقاضیان مشاغل خانگی در بخش کشاورزی جویبار صادر شد.

به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران درشهرستان حویبار، غلامرضا سعیدی با بیان اینکه امروزه كسب و كارهای خانگی به عنوان راهكاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد محسوب می شود، گفت: از ابتدای امسال 12 فقره مجوز برای متقاضیان مشاغل خانگی در بخش کشاورزی جویبار صادر و برای 33 نفر ایجاد اشتغال شد.         
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار ادامه داد: برای یک مورد پرورش قارچ خوراکی، 3 مورد تولید گیاهان زینتی و نهال در گلخانه‌های کوچک خانگی، 2 مورد پرورش ماهی در استخر، 6 مورد پرورش دام و یک مورد تولیدکننده محصولات زراعی مجوز صادر شد.

وی بیان کرد: برای صدور مجوز مشاغل خانگی در این شهرستان هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و افرادی که موفق به اخذ مجوز شدند از طریق ثبت نام در سامانه کارا با تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری ارزان قیمت و بازپرداخت مدت دار به بانک های عامل معرفی می شوند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: فهرست رشته های مشاغل خانگی مربوط به دستگاه اجرایی وزارت جهاد کشاورزی شامل فعالیت‌های مختلف امور تولیدات دامی، شیلات، آبزیان، صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی، عشایری و امور تولیدات گیاهی است.

سعیدی تصریح کرد: متقاضیان مشاغل خانگی برای ثبت درخواست صدور مشاغل خانگی ابتدا باید به سایت مشاغل خانگی (mkh.mcls.gov.ir) مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری کنند.

 

30 شهريور 1399 - 02:12:52 ب.ظ
AryaNews.com ©