نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
گل محمدی: با امیدواری و انگیزه بیشتر مقابل الدحیل قرار می ‌گیریم/ در گروه ما همه تیم‌ ها مدعی صعود هستند
گل محمدی: با امیدواری و انگیزه بیشتر مقابل الدحیل قرار می ‌گیریم/ در گروه ما همه تیم‌ ها مدعی صعود هستند
خبرگزاری آریا- سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل الدحیل قطر درباره شرایط تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.
به گزارش آریا، یحیی گل‌ محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الدحیل قطر گفت:
هر بازی حساسیت خاص خودش را دارد. پنجمین بازی گروهی ما با الدحیل است که تیمی مدعی صعود از گروه است و حتی می‌ توان گفت مدعی قهرمانی.
گل محمدی در ادامه افزود:
الدحیل واقعاً تیمی خوب و فوق ‌العاده است، با بازیکنانی بسیار خوب. بازی کردن مقابل چنین تیمی واقعاً سخت است و با توجه به نتایجی که در دو بازی قبل گرفتیم، خیلی با امیدواری و انگیزه بیشتر مقابل الدحیل قرار می ‌گیریم.
سرمربی تیم پرسپولیس افزود:
هر بازی که جلو می ‌رویم، حساسیت‌ ها بیشتر می ‌شود. در گروه ما هم که همه تیم‌ ها مدعی صعود هستند و تا روز آخر مشخص می‌ شود که چه تیم ‌هایی از این گروه صعود می ‌کنند. امیدوارم مانند دو بازی قبل بتوانیم خوب بازی کنیم و با توجه به فشردگی مسابقات، سعی کردیم بازیکنان در این یکی دو روز در بحث ریکاوری خوب عمل کنند تا از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار بگیرند. بازیکنان بزرگی داریم با روحیه جنگندگی بالا و امیدوارم در بازی فردا نتیجه بگیریم.
گل‌ محمدی در مورد این که پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی به گل می ‌رسد و آیا تیمش می‌ تواند بازهم روی ضربات ایستگاهی موفق به گلزنی شود، گفت:
در این دو بازی، موقعیت‌ های خوبی هم در جریان بازی داشتیم و هم در ضربات ایستگاهی. در زدن ضربات آخر کمی بی‌ دقت بودیم، وگرنه با گل ‌های بیشتری بازی را می‌ بردیم. در تمام بخش‌ های هجومی برنامه داریم و دوست داریم به گل برسیم. همچنین در بحث مالکیت و موقعیت ‌سازی خودم دوست دارم که بیشتر گل بزنیم و روی ضربات ایستگاهی هم که روش دیگری برای رسیدن به گل است، کار می ‌کنیم.
گل محمدی درباره شرایط تیمش و تفاوت لیگ قهرمانان آسیا پیش و پس از کرونا گفت:
در دو بازی اول که مقابل شارجه و الدحیل به میدان رفتیم، شرایط‌ مان خوب بود و بازی ‌های خوبی انجام دادیم. با این حال پس از کرونا، سه ماه بازیکنان ما در قرنطینه بودند و تمرین نداشتند. پس از آن لیگ را شروع کردیم و مقتدرانه و با اختلاف امتیاز قهرمان لیگ ایران شدیم. بعد از دیدارهای لیگ هم وارد نقل ‌و انتقالات شدیم و این فشردگی بازی ‌ها در لیگ قهرمانان آسیا، کمی رخوت را در بازیکنان ایجاد کرده است. این مسئله شرایط را برای بازیکنان سخت کرده که 15 ماه در یک فصل مانده و تمرین کرده ‌اند و می ‌دانم که این شرایط برای همه تیم ‌ها بوده است. با این حال ذهنیت بازیکنان در این مدت خیلی به ما کمک کرده است که هیچ وقت از بازی کردن و بردن خسته نشوند. آنها خودشان را ثابت کرده‌ اند و یک هدف بزرگ را دنبال می ‌کنند که هواداران را شاد کنند. با توجه به مشکلاتی که وجود دارد، خودشان سعی دارند با ایجاد روحیه تیمی و همبستگی این مشکلات را برطرف کنند.
سرمربی تیم پرسپولیس درباره این که تیمش در استادیوم‌ های جام جهانی 2022 بازی می ‌کند و تکنولوژی این استادیوم ‌ها را چطور می ‌بیند، گفت:
قبل از هر چیزی از فدراسیون فوتبال قطر و دولت این کشور بابت ساخت چنین استادیوم‌ هایی تشکر می‌ کنم. خیلی از جاها رفته ‌ام و چنین استادیوم‌ های با چنین تکنولوژی ندیده ‌ام و این اعتبار خوبی حتی برای آسیا رقم زده است. هیچ کشوری به جز کشور قطر این آمادگی را نداشت که لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند. از تک تک آنها تشکر می ‌کنیم و برای قطری‌ ها آرزوی موفقیت می ‌کنم. امیدوارم همه کشورهای آسیایی به جایی برسند که چنین استادیوم ‌هایی در کشورشان داشته باشند. کار سختی است، اما با برنامه ‌ریزی خوب می ‌توان چنین کاری را رقم زد.
30 شهريور 1399 - 02:00:44 ب.ظ
AryaNews.com ©