نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک اعلام کرد:
مسيرهاي منتهي به مدارس شمال تهران ايمن سازي شد
مسيرهاي منتهي به مدارس شمال تهران ايمن سازي شد
خبرگزاری آریا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک گفت: مسیرهای منتهی به 121 مدرسه در شمال تهران با هدف ساماندهی محل تردد دانش آموزان و شهروندان با اجرای تمهیدات ترافیکی ایمن سازی شد.
به گزارش خبرگزاری آریا از تهران، محمد خردمند در این خصوص اظهار داشت: همزمان با بازگشایی مدارس همانند سالیان گذشته اقدامات ترافیکی لازم جهت رفاه حال دانش آموزان و شهروندان توسط معاونت حمل ونقل و ترافیک صورت پذیرفت.
وی افزود: شیوع ویروس کرونا در کشور و شرکت غیر حضوری دانش آموزان در مدارس باعث شد امسال بر خلاف سالیان گذشته در ابتدای بازگشایی مدارس شاهد ترافیک سنگین نباشیم، با این حال معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه با همکاری پلیس راهور تدابیر ترافیکی جهت جلوگیری از گره های ترافیک در زمان بازگشایی مدارس را اجرا نمود.
این مقام مسئول عنوان کرد: 242 مدرسه در شمال تهران قرار دارد که با اقدامات اجرا شده، تا شعاع 250 متری مقابل 121 مدرسه که نیاز به ساماندهی داشتند ایمن سازی شد.
خردمند افزود : 70 هزار متر طول خط کشی محوری، خط کشی یک هزار و 95 بلوک عابر پیاده مقابل مدارس، نصب و مرمت 100 تابلو محل عبور دانش آموز، 200 نوشتار یا کف نویسی در معابر، نصب 19 سرعتکاه آسفالتی و سرعتگیر، نصب ومرمت 18چراغ راهنمایی ، نصب 400 استوانه ایمنی، همسطح سازی 150 متر مربع محل عبور عابرین و معلولین و ... از قدامات اجرا شده است.
30 شهريور 1399 - 01:53:28 ب.ظ
AryaNews.com ©