نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
سرهنگ نصیری خبر داد:
دستگيري يک سوداگر مرگ با 565 کيلوگرم حشيش
دستگيري يک سوداگر مرگ با 565 کيلوگرم حشيش
خبرگزاری آریا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یک سوداگر مرگ با 565 کیلو حشیش در شهرستان "چابهار" خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پلیس، سرهنگ محمدرضا نصیری گفت: ماموران انتظامی "چابهار"پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان را شناسایی کردند.
وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز تحقیقات گسترده میدانی سرانجام بامداد روز گذشته اعضای این باند را که با 2 دستگاه پژو در یکی از محور‌های مواصلاتی منتهی به شهر "چابهار" در تردد بودند، شناسایی کردند و با آن‌ها درگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این عملیات شبانه که با آتش پرحجم جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر همراه بود، سوداگران مرگ با رها کردن خودرو حامل مواد با استفاده از تاریکی هوا متواری شدند.
سرهنگ نصیری با اشاره به دستگیری یکی از اعضای باند خاطر نشان کرد: در این عملیات مقتدرانه 565 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در بازرسی از خودرو پژوی به جامانده از سوداگران مرگ کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاق مواد مخدر در اولویت کار‌های پلیس است و نیروی انتظامی استان مقتدرانه در برابر با قاچاقچیان و سوداگران خواهد ایستاد.
11 مرداد 1399 - 04:56:30 ب.ظ
AryaNews.com ©