نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
40 فقره سرقت در كارنامه مرد جوان
40 فقره سرقت در كارنامه مرد جوان
خبرگزاری آریا- فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری عامل سرقت موتور كولرهای آبی از ساختمان ها و رمزگشایی از 40 فقره سرقت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پلیس، سرهنگ "عباس صارمی ساداتی" گفت: تیم های تجسس كلانتری شفا مشهد مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت را در دستور كار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران در یک ماموریت ضربتی كه با محوریت دستگیری سارقان كولرهای آبی ساختمان ها اجرا شد، یكی از عاملان اصلی این سرقت ها را درحوزه استحفاظی خود دستگیر كردند.
فرمانده انتظامی مشهد افزود: پلیس در بازرسی از وسایل همراه متهم یك دستگاه موتور كولر آبی كشف كرد و جوان 28 ساله كه غافلگیر شده بود در تحقیقات اولیه اعتراف كرد ساعت 4 بامداد ، این موتور كولر را از یك ساختمانی در محدوده بلوار خیام سرقت كرده است.
سرهنگ صارمی ساداتی اظهار داشت: متهم در تحقیقات بعدی پلیس اعتراف كرد به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارد و روزانه حداقل 30 هزار تومان خرج تهیه مواد افیونی اش است و تاكنون مرتكب حدود 40 فقره سرقت موتور كولر شده است.
فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهم دستگیر شده در بخشی از اعترافات خود بیان کرده با دسته كلیدی كه در اختیار داشت، اوایل بامداد قفل درهای ورودی ساختمان ها را امتحان و قفل های ناایمن را با این كلیدها باز می كرده و وجود چنین ضعفی در ورودی ساختمان ها ، موقعیت ارتكاب جرم را برای او فراهم ساخته است.
سرهنگ صارمی ساداتی تاكید كرد: به شهروندان عزیز توصیه می كنیم نسبت به ایمن سازی قفل و درهای ورودی محل زندگی و كار خود توجه داشته و از وسایل و تجهیزات بازدارنده از سرقت ها استفاده كنند.

11 مرداد 1399 - 04:42:29 ب.ظ
AryaNews.com ©