نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
پلمب 16 واحد صنفي متخلف در تهران
پلمب 16 واحد صنفي متخلف در تهران
خبرگزاری آریا- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران از پلمب 16 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی با رویكرد ساماندهی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در تهران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پلیس، سرهنگ "نادر مرادی" اظهار داشت: به منظور ساماندهی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، روز گذشته طرح کنترل و نظارت بر صنوف در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه های 10 گانه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: در اجرای این طرح از 90 واحد صنفی بازدید که به 45 واحد صنفی تذکر و 16 واحد صنفی نیز به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند .
وی اظهار داشت: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران در پایان از استمرار اقدامات كنترلی و طرح های نظارتی پلیس برای حفظ سلامت مردم خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مركز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.
11 مرداد 1399 - 04:40:38 ب.ظ
AryaNews.com ©