نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
فرماندار ویژه شهرستان آبادان:
تعطيلي مطلق ادارات، بانکها و اصناف آبادان به جز 5 صنف ضروري/لزوم غربالگري دانش آموزان پيش از برگزاري آزمون/ تعطيلي مدارس تا هشتم خردادماه جاري
تعطيلي مطلق ادارات، بانکها و اصناف آبادان به جز 5 صنف ضروري/لزوم غربالگري دانش آموزان پيش از برگزاري آزمون/ تعطيلي مدارس تا هشتم خردادماه جاري
خبرگزاری آریا-

معاون استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان آبادان از تطیلی مطلق ادارات، بانکها و اصناف این شهرستان به جز 5 صنف ضروری تا پایان تعطیلات عید فطر خبر داد.

سید زین العابدین موسوی در گفتگو با خبرنگار آریا در آبادان، از نانوایی ها، سوپرماركت ها، میوه فروشی ها، قصابی ها و مرغ فروشی ها و داروخانه ها به عنوان اصناف ضروری دارای مجوز فعالیت نام برد و اظهار کرد: شركتهای دولتی و خصوصی (به جز نیروهای تولیدی و عملیاتی) نیز تا پایان تعطیلات عید فطر تعطیل هستند.

وی افزود: فعالیت اصناف غیر ضروری، دفاتر خدماتی، ادارات و بانک ها خلاف دستورالعمل صادره است و به طور حتم با متخلفان برخورد قانونی می شود.

فرماندار ویژه شهرتان آبادان تصریح کرد: دانشکده علوم پزشکی، کمیته امداد، بهزیستی و نیروی مقاومت بسیج به جهت تامین و توزیع بسته های معیشتی در میان خانواده های افراد مبتلا به کرونا که در قرنطینه و نیازمند کمک هستند هماهنگی لازم را داشته باشند.

موسوی یادآور شد: دانشگاههای دولتی، آزاد و پیام نور به جهت ایجاد ظرفیت مکان مورد نیاز برای برگزاری آزمونهای آن دسته از دانش آموزانی که می‌بایست آزمون حضوری بدهند، امکانات خود در اختیار آموزش و پرورش قرار دهند.
وی گفت: دانشکده علوم پزشکی و بهداشت می‌بایست نسبت به غربالگری دانش آموزان پیش از برگزاری آزمونها اقدام کنند.

وی با بیان اینکه شهرداری ها مکلف به ضدعفونی تمام مراکز برگزاری آزمون طبق اعلام آموزش و پرورش هستند، افزود: کار ضدعفونی این مراکز بایستی به طور مستمر و روزانه انجام شود ضمن اینکه تمامی مدارس تا هشتم خردادماه جاری تعطیلند.
وی اظهار کرد: ورودی تمام آرامستان ها بسته است و هرگونه سهل انگاری در این باره متوجه مسئولان آرامستان ها است.

2 خرداد 1399 - 02:50:31 ب.ظ
AryaNews.com ©