نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به سبب عدم رعایت مسایل بهداشتی:
مرکز بهداشت آبادان 2 کارخانه يخ سازي را پلمپ کرد/ اخطار به 5 کارخانه
مرکز بهداشت آبادان 2 کارخانه يخ سازي را پلمپ کرد/ اخطار به 5 کارخانه
خبرگزاری آریا-

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان از  پلمپ 2 کارخانه یخ سازی به سبب عدم رعایت مسایل بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط این مرکز و پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی آبادان خبر داد.

نجمه سید آقا میری در گفتگو با خبرنگار آریا در آبادان اظهار کرد: عدم رعایت اصول بهداشتی گام دوم فاصله گذاری و به ویژه عدم لفاف گذاری بهداشتی  از دلایل اصلی پلمپ این 2 کارخانه بود ضمن اینکه 5 کارخانه دیگر نیز اخطاریه مربوط به رفع نواقص را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه در 2 هفته گذشته با بازرسی ها و آموزش متعدد صاحبان اصناف توسط تیم های کارشناسی، سعی در رفع مشکلات بهداشتی مراکز حساس داشتیم، افزود: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مقررات فاصله گذاری خط قرمز ما است و کسانی که از اجرای این مقررات به هر نحوی سرپیچی کنند به طور قانونی با آنان برخورد می کنیم.

 سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان با بیان اینکه کووید 19 در برابر یخ‌زدگی مقاوم است، تصریح کرد: دقت در اجرای سختگیرانه مقررات در کارخانه های یخ سازی که نقش مهمی در انتشار بیماری های فصلی منطقه و کووید 19 دارند جزو اولویت های دستوری کار بازرسان بهداشت محیط به شمار می رود.

سید آقا میری یادآور شد: از زمان آغاز بیماری کووید 19 تاکنون حدود 14هزار بازرسی از اصناف و اماکن مرتبط با موادغذایی و تجمعات عمومی توسط کارشناسان بهداشت محیط انجام شده که بیش از5 هزار مورد آن درباره اجرای مرحله دوم فاصله گذاری فیزیکی بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد تا شهروندان با مشارکت موثر و اجرای توصیه های بهداشتی سبب دلگرمی نیروهای بهداشتی منطقه شوند.

2 خرداد 1399 - 02:27:44 ب.ظ
AryaNews.com ©