نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
مديرکل بنياد آذربايجان شرقي: ايجاد اشتغال پايدار جامعه ايثارگري از اهداف بنياد است
مديرکل بنياد آذربايجان شرقي: ايجاد اشتغال پايدار جامعه ايثارگري از اهداف بنياد است
خبرگزاری آریا-مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با حائز اهمیت دانستن ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه ایثارگری اظهار کرد: امسال نیز همچون سال گذشته برای رفع دغدغه اشتغال و ایجاد فرصت‌های کارآفرینی برای جامعه ایثارگری قدم خواهیم برداشت.
 
به گزارش خبرنگار ما در تبریز، عباس پورحسن در نشست تخصصی خود با ایرج شهین‌باهر شهردار کلانشهر تبریز پیگیر امورات مربوط به فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در آن سازمان و رایزنی در خصوص ایجاد فرصت‌های اشتغال برای این قشر معزز شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در این نشست با حائز اهمیت دانستن ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه ایثارگری اظهار کرد: امسال نیز همچون سال گذشته برای رفع دغدغه اشتغال و ایجاد فرصت‌های کارآفرینی برای جامعه هدف در جهت بهبود شرایط اجتماعی و معیشتی آنها قدم خواهیم برداشت.
پورحسن با تأکید بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال 1399 برای جامعه عمل پوشاندن به شعار «جهش تولید» تصریح کرد: اساس و شالوده تحقق این هدف ایجاد فرصت‌های اشتغال است.
وی با قدردانی از همراهی و حمایت شهردار تبریز در پیگیری امورات جامعه ایثارگری عنوان داشت: بهره‌مندی از توانمندی‌ها و استعدادهای فرزندان شاهد و ایثارگر و شوق و کوشش آنها برای ادامه راه پدرانشان در نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پیشرفت استان مؤثر است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با اشاره به اشتغال 107 نفر جانباز و فرزند شهید در سازمان شهرداری استان گفت: ارمغان سلامتی و امنیت خود را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و به همین جهت در قبال مشکلات خانواده‌های معظم شهدا نیز مسئولیت داریم و همدلی مسئولین در نیل به این هدف بسیار ارزشمند است.
2 خرداد 1399 - 01:47:19 ب.ظ
AryaNews.com ©