نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
شکیبایی مطرح کرد؛
مخابره پيام روز قدس از طريق فضاي مجازي
مخابره پيام روز قدس از طريق فضاي مجازي
خبرگزاری آریا- قائم مقام جمعیت دفاع از مردم فلسطین گفت: امسال پیام روز جهانی قدس از طریق فضای مجازی به سراسر جهان مخابره خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، «مهدی شکیبایی» افزود: متاسفانه شیوع ویروس کرونا تاثیر عمیقی بر کنش ها و رفتارهای سیاسی و اجتماعی ملت های دنیا گذاشته و این قضیه برکسی پوشیده نیست.
وی اظهارداشت: روز قدس هم به عنوان یک رفتار اجتماعی از سوی ملت های دنیا تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است.
قائم مقام جمعیت دفاع از مردم فلسطین گفت: راهپیمایی روز قدس که همه ساله بصورت چشمگیری به خصوص در یک دهه اخیر در نقاط مختلف دنیا برگزار می شد امسال بصورت میدانی برگزار نمی شود.
وی افزود: این مراسم در برخی از شهرهای ایران که از سوی ستاد ملی کرونا وضعیت سفید اعلام شده برگزار می شود.
شکیبایی تصریح کرد: طبق معمول تهران به عنوان پایتخت سیاسی کشور یک پیام ویژه ای هر ساله با برگزاری مراسم روز جهانی قدس به تمام دنیا مخابره می کرد که امسال بواسطه شیوع کرونا این پیام به آن گستردگی و وضعیت سابق نخواهد بود اما می شود همانطوری که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران طی این سال ها تلاش کرده اند از طریق رسانه های نوپدیده مثل شبکه های مختلفی موبایلی به نوعی بر کنش ها و رفتارهای سیاسی و اجتماعی در کشور تاثیربگذارند و متاسفانه تا حدود زیادی هم موفق بوده اند از همین مسیر این تاثیرگذاری متقابل را داشت.
وی اظهارداشت: فضای مجازی می تواند کمک کند تا پیام روز جهانی قدس که همان پیام همدردی و همبستگی است به خوبی در سرتاسر جهان مخابره شود.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از رادیو اقتصاد، قائم مقام جمعیت دفاع از مردم فلسطین افزود: حاج قاسم سلیمانی یک ارتش اسلامی تشکیل داده که این ارتش اکنون پشت دروازه های فلسطین است.

2 خرداد 1399 - 12:37:45 ب.ظ
AryaNews.com ©