نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
علاقه اینتر و رئال مادرید به جذب آگوئرو؛ منچسترسیتی قصد فروش ستاره خود را ندارد
علاقه اینتر و رئال مادرید به جذب آگوئرو؛ منچسترسیتی قصد فروش ستاره خود را ندارد
خبرگزاری آریا- اینتر و رئال مادرید با مدیر برنامه های سرخیو آگوئرو تماس داشته اند.
به گزارش آریا، مصاحبه سرخیو آگوئرو در مورد احتمال جدایی از منچسترسیتی باعث شده رسانه ها نیز در مورد امکان جدایی او صحبت کنند. حتی در روزهای اخیر، اخباری مبنی بر علاقه ناپولی به این مهاجم آرژانتینی وجود داشته است. به گزارش نیکولو اسکیرا، خبرنگار معتبر ایتالیایی هیچ تماسی بین ناپولی با آگوئرو وجود نداشته است. اینتر و رئال مادرید نیز اخیرا با مدیر برنامه های او تماس گرفته اند و اطلاعاتی را جویا شده اند اما سیتیزن ها قصد ندارند مهاجم گلزن خود را از دست بدهند.
اخیرا مهاجم آرژانیتینی سیتیزن‌ها نسبت به آینده خود اظهار بی اطلاعی می کند. قرارداد سرخیو آگوئرو با باشگاه منچسترسیتی در سال 2021 به اتمام می رسد و فقط 14 ماه از قرارداد این مهاجم آرژانتینی با سیتیزن‌ها باقی مانده است. به گزارش El Chiringuito، قرارداد سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی با باشگاه منچسترسیتی رو به پایان است اما این مهاجم هنوز برای آینده خود تصمیمی نگرفته است. او در این رابطه می گوید:
مسئله دشواری است، من درباره اینکه قرار است در آینده چه کاری را انجام دهم فکری نکرده‌ام. این را می دانم که روز به روز به پایان قرارداد خود با منچسترسیتی نزدیک می شوم. احتمالا پیشنهاد‌هایی وجود خواهد داشت و خواهیم دید که چه می شود. در حال حاضر فقط می خواهم به همراه منچسترسیتی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوم. این یک دستاورد فوق العاده برای من و باشگاه خواهد بود. من واقعا به این موضوع فکر نکرده‌ام که پس از سال 2021، باید چه کاری را انجام دهم. همچنین شرایط فعلی کار را دشوار‌تر می کند. اگر فصل آینده با تاخیر شروع شود، احتمالا کمی دیرتر به پایان برسد، شاید فصل آینده در ماه آگوست به پایان برسد.
وی در ادامه افزود: قرارداد بسیاری از بازیکنان در ماه ژوئن به اتمام خواهد رسید و باید ببینیم که چطور باید با این قضیه کنار آمد. آیا این قراردادها تمدید می شوند؟ نمی دانم، خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش می رود. من احتمال انتقال به اسپانیا یا هر کشوری دیگری را رد نمی کنم. در حال حاضر در شهر منچستر احساس خوب و راحتی را دارم. من می خواهم هر کاری را انجام دهم تا باشگاه در بهترین شرایط خود به سر ببرد، پس خواهیم دید که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.
پس از توافق شخصی لروی سانه و بایرن مونیخ، حالا تیم باواریایی در آستانه جذب این وینگر 24 ساله آلمانی منچسترسیتی قرار گرفته است. به گزارش بیلد، توافقات لازم برای امضای قرارداد سانه با بایرن مونیخ تا سال 2025 انجام شده و برای نهایی شدن انتقال فقط یک سری جزئیات مانده است. سانه آماده است درخواست دستمزد خود نسبت به مذاکرات قبل از شیوع ویروس کرونا را به میزان 30 درصد کاهش دهد اما با این حال، بازهم این رقم نسبت به دستمزد کنونی سانه در منچسترسیتی بالاتر خواهد بود. همچنین بایرن مونیخ به لروی سانه اطلاع داده که در صورت انتقال به این باشگاه، می تواند شماره 10 را برتن کند و انتظار می رود لروی سانه، شماره 10 جدید بایرن مونیخ باشد. هم اکنون شماره 10 بایرن مونیخ متعلق به فیلیپه کوتینیو است که پس از پایان قرارداد قرضی اش به بارسلونا بازخواهد گشت.
در صورت از سرگیری فصل جاری، قرارداد داوید سیلوا تا پایان فصل تمدید خواهد شد اما او دیگری آینده طولانی مدتی در منچسترسیتی نخواهد داشت. سیلوا در این رابطه می گوید:
همه چیز در حالت آماده باش قرار دارد. فعلا هیچ خبری وجود ندارد. خانواده من همیشه در این باره از من سوال می پرسند و جواب من به آن ها این است که همه چیز متوقف شده است. من مجددا به تمرینات بازگشته‌ام. برخی از دوستان برای من داستان هایی نوشتند که قرار است من به این باشگاه یا به باشگاه دیگری بروم، در واقع آن ها بیشتر از من می دانند! حقیقت این است که اکنون منتظر هستم تا همه ما این شرایط را پشت سر بگذاریم.
سیلوا در تابستان سال قبل گفته بود که این آخرین فصل حضورش در منچسترسیتی خواهد بود و همچنان به این گفته خود پایبند است. او می گوید:
وقتی چیزی می گویم، به آن عمل می کنم. من 10 سال در منچستر بودم و کاری که می خواستم را انجام داده ام. دوران من در اینجا به اتمام می رسد اما به خاطر سال هایی که در اینجا زندگی کرده ام، این باشگاه تا ابد در قلب من خواهد بود. از لحظه اولی که در این باشگاه حضور داشتم، با من به طرز فوق العاده ای رفتار شده است. در اینجا و در شهر منچستر شما خیلی مورد احترام واقع می شوید و مردم خیلی مرا ستایش می کنند و عشق می ورزند. با این حال، اکنون من و خانواده ام به چالش دیگری نیاز داریم. اینجا برای فوتبال بازی کردن جو و فضای بی نقصی دارد و به عنوان یک فوتبالیست، زندگی آرامی را در اینجا خواهید داشت. تنها نکته بد این شهر، هوای آن است اما شما در اینجا احساس بسیار خوبی را دارید. با نگاهی به گذشته، متوجه می شوم که 10 سال حضور من در این باشگاه چه قدر زود گذشته است.
در صورت از سرگیری بازی های لیگ قهرمانان اروپا، سیلوا شانس فتح این جام را دارد اما هنوز در این رابطه تصمیمی گرفته نشده است. سیلوا در این باره می گوید:
شرایط کمی عجیب است. ما باید منتظر آنچه که آن ها قرار است به ما بگویند، شویم و سعی کنیم در بهترین شرایط خود باشیم. من خیلی دوست دارم تا فاتح این جام شوم.

2 خرداد 1399 - 12:33:05 ب.ظ
AryaNews.com ©