نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران مطرح کرد؛
آغاز فراخوان دومین جشنواره آتش به اختیار
آغاز فراخوان دومین جشنواره آتش به اختیار
خبرگزاری آریا- رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از آغاز فراخوان دومین جشنواره آتش به اختیار خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، آقای سالک گفت: این جشنواره که سال گذشته در حوزه فرهنگی و اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرد، امسال بر اساس تاکید و فرمایشات مقام معظم رهبری مد ظله العالی در ابتدای سال، دامنه و محور جمع آوری آثار آتش به اختیار را به اقتصاد مقاومتی، علمی و فناوری، تولیدات فضای مجازی، معرفی حوادث سیاسی، تولیدات فرهنگی و هنری، فعالیت‌های اجتماعی و جهادی گسترش داده است.
سالک تصریح کرد: مهم‌ترین دلیل ورود بسیج به این موضوع، آن است که برخی افراد یا گروه‌ها در کشور، به صورت خود جوش فعالیت و تولید آثار ارزشمندی دارند که از نگاه مسئولان و مردم مغفول مانده و این جشنواره حلقه اتصال آنان به نقاط اصلی مربوط است.
وی به دسته بندی آثار و محصول‌ها جهت شرکت در این جشنواره اشاره کرد و گفت: آثاری که می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند عبارتند از تولید اسباب‌بازی، فعالیت در حوزه مجازی اپلیکیشن تلفن همراه و بازی‌های رایانه‌ای، طراحی و تولید محصولات غذایی فنی و صنعتی، رسانه‌های صوتی و تصویری در همه حوزه‌ها همانند مستند، انیمیشن، فیلم کوتاه، فیلم سینمایی، پادکست و ...، آثار مکتوب شامل کتاب، رمان، مقاله، یادداشت، تحلیل نویسی، شعر، فیلمنامه نویسی و سناریو، هرگونه فعالیت اجرایی شامل فعالیت‌های جهادی، برگزاری نمایشگاه، برگزاری گردهمایی، نشست، کرسی‌های آزاد اندیشی تبلیغ و روشنگری.
سالک خاطر نشان کرد: امسال جهت سهولت دسترسی و ارسال آثار، سایت www.atash-beekhtiyar.com در نظر گرفته شده است که علاقمندان می‌توانند تا 22 بهمن ماه آثار خود را از این طریق به این جشنواره ارسال کنند.
وی اضافه کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره، جهت ارتباط با دبیرخانه و رفع مشکلات می‌توانند با شماره‌های 88446482 و 09331895077 تماس بگیرند یا به صورت مراجعه حضوری به تهران خیابان شهید مطهری بعد از تقاطع سهروردی روبروی خیابان یوسفیان ساختمان شهید طهرانی‌مقدم طبقه چهارم مراجعه کنند.
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: پس از این زمان، آثار ارسال شده مورد داوری و آثار برتر در نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
24 دي 1398 - 04:02:06 ب.ظ
AryaNews.com ©