نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
محسن رخصي مدير کل کميته امداد استان : مردم استان کرمانشاه در جشن عاطفه ها بيش از 4 ميليارد تومان به دانش آموزان نيازمند کمک کردند
محسن رخصي مدير کل کميته امداد استان : مردم استان کرمانشاه در جشن عاطفه ها بيش از 4 ميليارد تومان به دانش آموزان نيازمند کمک کردند

خبرگزاری آریا-

محسن رخصی مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طبق آخرین آمار مردم خیر استان کرمانشاه طی دو مرحله جشن عاطفه ها در سال جاری بیش از چهار میلیارد و 851 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.            

وی اظهار داشت : مرحله نخست جشن عاطفه های سال 98 در هفتم و هشتم شهریور ماه در پایگاه های ثابت و سیار و مرحله دوم این جشن مذهبی ملی در دهم مهر ماه در هزار آموزشگاه، مدرسه و بیش از 100 پایگاه بسیج در استان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه های سال جاری با شعار " با رنگ مهر رویایی را بسازیم " برگزار شده، ادامه داد: کرمانشاهیان نیک اندیش در مرحله نخست این جشن بیش از سه میلیارد و 570 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند که با برگزاری مرحله دوم طبق آخرین آمار میزان این کمک ها از مرز چهار میلیارد و 851 میلیون تومان فراتر رفته است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه هم اکنون 13 هزار و 381 دانش آموز نیازمند در استان تحت حمایت این نهاد هستند، بیان کرد: تمامی کمک های جمع آوری شده در مرحله نخست جشن پیش از بازگشایی مدارس بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

رخصی تصریح کرد: همچنین کمک های جمع آوری شده در مرحله دوم جشن نیز بین دانش آموزان نیازمند معرفی شده از سوی مدارس توزیع شده است.

17 مهر 1398 - 07:23:28 ب.ظ
AryaNews.com ©