نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
در سالن سمائیان آبیک برگزار شد؛
برگزاری انتخابات انجمن اولیاء و برگزاری برنامه آموزش خانواده دبیرستان امام صادق (ع)
برگزاری انتخابات انجمن اولیاء و برگزاری برنامه آموزش خانواده دبیرستان امام صادق (ع)

خبرگزاری آریا-انتخابات انجمن اولیا دبیرستان امام صادق علیه السلام و در کنار آن برنامه آموزشی خانواده با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آریا، مراسم انتخابات انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان امام صادق علیه السلام و در کنار آن برنامه آموزشی خانواده با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی برگزار شد.
این برنامه در زمینه آموزش خانواده و والدین بود که مطالبی در این خصوص توسط حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی بیان شد و مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.
عبدالعظیم لانی کارشناس ارشد حقوق که با دبیرستان امام صادق علیه السلام همکاری می نماید در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری انتخابات انجمن اولیاء اظهار داشت : جایگاه انجمن اولیا جایگاه بسیار ویژه ای است و اگر همکاری اولیاء بیشترشود کارکردهای بسیار مطلوبی خواهد داشت .وی افزود:با همکاری دانش آموزان، اولیاء، معلمان و مدرسه، بهترین نتیجه‌ای که تاکنون داشتیم و بعد از این هم می ‌توانیم شاهد آن باشیم ؛ موفقیت دانش آموزان است که در این دبیرستان از بین 40 نفر دانش آموز در رشته ریاضی و تجربی 30 نفر در دانشگاه های دولتی مانند رشته پزشکی دانشگاه تهران و با رتبه ‌های بسیار خوبی پذیرفته شده‌اند که اگر همکاری انجمن اولیا و خانواده ها با مدرسه بیشتر باشد قطعاً ثمرات مطلوبتر آن را خواهیم دید .
لانی تاکید کرد:مهمترین وظایف انجمن اولیاء و مربیان هموار کردن راه آموزش است. البته بیشتر جا افتاده که انجمن اولیا باید در مسائل مالی به مدارس کمک کنند اما در این مدرسه اینگونه نیست ما به دنبال این هستیم که آموزش برای خانواده‌ها به گونه‌ای باشد که به موفقیت هر چه بیشتر دانش آموزان منتهی شود.


17 مهر 1398 - 03:50:46 ب.ظ
AryaNews.com ©