نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
دي بروين: به کمپاني گفته‌ام يک جا براي من در اندرلخت نگه دارد!
دي بروين: به کمپاني گفته‌ام يک جا براي من در اندرلخت نگه دارد!
خبرگزاری آریا- هافبک بلژیکی منچستر سیتی از رابطه نزدیک خود با وینسنت کمپانی می‌گوید.
به گزارش آریا، کوین دی بروین می‌گوید به کاپیتان و هم‌تیمی سابق خود در منچستر سیتی، وینسنت کمپانی قول داده است که روزی به اندرلخت برود.
به نقل از دیلی میل، وینسنت کمپانی پس از 11 سال حضور در منچستر سیتی، فصل گذشته سرانجام این باشگاه را ترک کرد تا به عنوان بازیکن-سرمربی راه اندرلخت بلژیک شود. باشگاه منچستر سیتی نیز برای تشکر از زحمات او برای باشگاه، قصد دارد امشب دیدار گرامی‌داشت برای او برگزار کند. در این بین، کوین دی بروین می‌گوید او شاید با هم‌وطن خود آینده‌‌ای داشته باشد.
امیدوارم دورانش در اندرلخت به اندازه دورانش در منچستر سیتی فوق‌العاده باشد. من به او گفته‌ام که برایم یک جا در تیم نگه دارد تا شش، هفت یا هشت سال دیگر که خواستم منچستر سیتی را ترک کنم، فوتبالم را در آن‌جا به پایان برسانم. اگر او این کار را برای من انجام دهد، مقصد بعدی‌ام از همین الان مشخص شده است. و البته شغل بعدی‌ام! من قطعاً دلم برای او تنگ خواهد شد.
دی بروین همینطور می‌گوید که کمپانی چگونه او را راضی به آمدن به منچستر سیتی کرده است.
در آن زمان سیتی سعی داشت من را از وولفسبورگ خریداری کند و وینی در تلاش بود که من این باشگاه را انتخاب کنم. او مدام به من تلفن می‌زد و می‌خواست که به باشگاه بیایم. او می‌گفت تو باید این باشگاه را انتخاب کنی و من هم به حرف او گوش کردم و به واسطه تشویق‌هایی که او می‌کرد، تصمیم گرفتم به منچستر سیتی بیایم.  

20 شهريور 1398 - 02:43:24 ب.ظ
AryaNews.com ©