نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به همت شهردار قرچک؛
مدرسه عترت قرچک به چرخه آموزشي بازگشت
مدرسه عترت قرچک به چرخه آموزشي بازگشت

خبرگزاري آريا-شهردار قرچک از بازگشت مدرسه عترت به چرخه آموزشي شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا از قرچک، محسن خرمي شريف دراين‌باره به خبرنگاران گفت: با توجه به مشکل مدرسه عترت در کميسيون ماده 5 با همکاري شهرداري قرچک اين مشکل رفع شد.
وي افزود: مالک اين مدرسه در سال گذشته به دادگاه طرح شکايت کرده بود که مدرسه عترت را از دستگاه آموزشي خارج کند و دادگاه رأي به قلع‌وقمع اين مدرسه حکم داده بود.
اين مدير شهري خاطرنشان کرد: با مطرح‌شدن اين خبر در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان، اين مسئله از سوي شهرداري و شوراي اسلامي شهر قرچک پيگيري شد که بعد از کش و قوس‌هاي فراوان در کميسيون ماده 5 که اين کميسيون براي بررسي و تصويب طرح‌هاي تفصيلي شهري و تغييرات آن‌ها در هر شهر است، اين مدرسه از مدار قلع‌وقمع خارج و به چرخه آموزشي بازگشت.
محسن خرمي شريف گفت: شهرداري و شوراي اسلامي شهر قرچک هميشه و همه حال کمک‌حال آموزش و پرورش و تعليم تربيت است و تاکنون کمک‌هاي شاياني به نهاد مقدس کرده است.
شهردار قرچک در پايان با اشاره به اينکه در جهت مدرسه‌سازي تاکنون شهرداري زميني‌هاي مناسب و خوبي به آموزش و پرورش داده است، خاطرنشان کرد: انشا الله به حول قوه الهي در آينده نزديک توسط شهرداري و شوراي اسلامي شهر قرچک زميني جهت ساخت مدرسه به دستگاه آموزشي شهرستان واگذار خواهد شد.
گفتني است، روز گذشته در هشتمين جشنواره خيرين مدرسه‌ساز شهرستان قرچک که با حضور مسئولين برگزار شد از محسن خرمي شريف شهردار به جهت حمايت و کمک به آموزش و پرورش تجليل به عمل آمد.


22 خرداد 1398 - 01:07:44 ب.ظ
AryaNews.com ©