نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
در يک کنفرانس خبري مطرح شد؛
کيانو ريوز به دنياي بازي‌هاي ويدئويي پيوست
کيانو ريوز به دنياي بازي‌هاي ويدئويي پيوست
خبرگزاري آريا- کيانو ريوز بازيگر فيلم‌هاي سينمايي «ماتريکس» و «جان ويک» با شرکت در مراسم E 3 و اعلام نقشش در يک بازي ويدئويي، همه را شگفت زده کرد.
به گزارش آريا و به نقل از هاليوود ريپورتر، کيانو ريوز بازيگر فيلم سينمايي جان ويک، در مراسم کنفرانس خبري E3 در لس آنجلس که مربوط به بازي‌هاي ويديوي است شرکت کرد و نقش جديدش در يکي از پرطرفدارترين بازي‌ها به نام «سايبرپانک 2077» را تاييد کرد، اما مشخص نيست که اين بازيگر چه نقشي را بازي خواهد کرد. اين بازي جديدترين محصول کمپاني لهستاني سازنده بازي‌هاي ويديويي به نام سي دي پراجکت رد است که به دليل بازي ويدويي «جادوگر/The Witcher» به شهرت رسيد.
سال گذشته اين کمپاني، گيم پلي کوتاهي از اين بازي را به صورت اختصاصي براي گروهي محدود منتشر کرد. اين بازي سال‌ها در دست ساخت بود و در نهايت امسال تاريخ انتشار آن مشخص شد. اين بازي در 16 آوريل 2020 (28 فروردين 99) براي کنسول‌هاي بازي پلي استيشن 4 و ايکس باکس منتشر مي‌شود.
کيانو ريوز با حضور در اين برنامه به مخاطبان اعلام کرد که شما در اين بازي مي توانيد نقش يک قانون شکن را بازي کنيد که به افزايش شرارت در شهر مي‌پردازد. احساسي که با راه رفتن در خيابان‌هاي آينده به شما القا مي‌شود واقعا نفس گير خواهد بود.
اين بازي بر اساس کتابي که در سال 1988 به نام سايبرپانک 2020 نوشته و منتشر شده بود، ساخته شده است.
کيانو ريوز که به تازگي با موفقيت آخرين فيلمش به نام «جان ويک 3» روبرو شده، قرار است در سري چهارم اين فيلم سينمايي نيز به ايفاي نقش بپردازد.
22 خرداد 1398 - 12:20:18 ب.ظ
AryaNews.com ©