نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
10 کيلوگرم حشيش در چرداول کشف شد
10 کيلوگرم حشيش در چرداول کشف شد

خبرگزاري آريا - فرمانده انتظامي ايلام از کشف 10 کيلوگرم مواد مخدر از نوع حشيش و دستگيري يک نفر سوداگر مرگ در شهرستان چرداول خبر داد.

به گزارش آريا و به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار نورعلي ياري با اعلام اين خبر اظهار داشت: در پي دريافت خبري مبني بر اينکه يکي از توزيع کنندگان مواد مخدر قصد انتقال مقداري حشيش از استان همجوار جهت توزيع در شهرستان را دارد، مراتب به صورت ويژه در دستور کار مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامي شهرستان چرداول قرار گرفت.

وي افزود: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامي شهرستان در اين عمليات با اشراف کامل و طي چند روز کار اطلاعاتي در مسيرهاي احتمالي تردد خودرو مستقر شدند.

وي تصريح کرد: پس از مشاهده خودرو مورد نظر، راننده خودرو به محض مشاهده مأموران قصد فرار از تور ايست و بازرسي مأموران را داشته که در يک عمليات تعقيب و گريز خودرو متهم به علت عدم توانايي در کنترل وسيله نقليه به جهت تخطي از سرعت در حوالي يک از روستاهاي حوزه استحفاظي شهرستان واژگون شد.

سردار ياري گفت: بلافاصله مأموران نسبت به بازرسي خودرو اقدام در نتيجه مقدار 10 کيلوگرم ماده مخدر از نوع حشيش کشف، راننده خودرو (بدون آسيب ديدگي خاصي) دستگير، پس از بازجويي‌هاي مقدماتي با تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني روانه دادسرا شد.

22 خرداد 1398 - 12:10:54 ب.ظ
AryaNews.com ©