نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
مشاور شهردار منطقه يک تهران در اولين استارت آپ گردشگري شمال تهران:
توسعه گردشگري شهري فرصت هاي کارآفريني را ارتقا مي دهد
توسعه گردشگري شهري فرصت هاي کارآفريني را ارتقا مي دهد

خبرگزاري آريا-گردشگري شهري و صنعت توريسم با استفاده از ظرفيت هاي بالقوه شهر تهران براي ارتقاء فرصت هاي کارآفريني طرحي، برنامه ريزي و توسعه مي يابد.
به گزارش آريا به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک  دکتر محمود منيعي مشاور عالي شهردار منطقه يک در نخستين رويداد استارت آپ ويکند گردشگري شهري شمال تهران که در مرکز علوم وستاره شناسي برگزار شد با بيان مطلب فوق اظهار داشت: اين  استارت آپ ويکند گردشگري شهري که با شعار «روياهايت را شهري کن  »  با هدف گسترش گردشگري در حوزه شهري طراحي و برنامه ريزي شده و  با مشارکت گروه هاي کارآفرين، مديريت شهري، سرمايه گذاران، فعالين حوزه گردشگري و فناوري هاي نوين توسط ستاد گردشگري شهرداري منطقه يک برگزار شد.
مشاور شهردار منطقه يک و دارنده جايزه تهران با بيان ظرفيت‌هاي بالقوه شهر تهران در حوزه گردشگري و صنعت توريسم افزود: در راستاي افزايش گردشگري شهري و توريسم اقدامات شايسته اي در شهرتهران رقم خورده است و در اين استارتاپ نيز تلاش کرديم يک رويداد تخصصي در حوزه گردشگري شهري با محورهاي  ، گردشگري سلامت، اکوتوريسم، گردشگري مذهبي و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري شهر تهران برگزار کنيم.
سعيد کارگران معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه يک نيز در اين گردهمايي گفت: اين رويداد سه روزه ضمن آموزش اصول مهم کارآفريني، با تشکيل کارگاه‌هاي عملي تيم‌سازي و پرورش ايده ، مشتاقان کـارآفريني در حوزه گردشگري را گرد هم آورد تا با اشتراک‌گذاري ايـده‌هايشـان و تشکيل تيم‌ها به راه‌اندازي مدل‌هاي کسب‌ وکاربپـردازند.
وي تصريح کرد: تهران  شهري با جاذبه هاي گردشگري فراوان و نيز فرصت هاي کارآفرينانه است  و حوزه گردشگري شهري يکي از حوزه هاي پر فرصت به شمار مي رود که  ايران جزء 20 کشور اول در زمينه را ه اندازي کسب و کار است که  اميدواريم با حمايت از اين رويداد ها بتوانيم در توسعه هرچه بيشتر کسب و کار هاي نوپا گامي مهم برداريم.
کارگران افزود :در پايان مراسم افتتاحيه 30  ايده در حوزه گردشگري شهري مطرح شد که از ميان آن 6 ايده برتر به بخش عملي اين رويداد وارد شدند و گروه ها در طي 54 ساعت به پياده سازي ايده خود پرداختند که از جمله اين ايده ها مي توان به راه اندازي رستوران اقوام ايراني، اجراي چالش در مراکز گردشگري،ويدئو مپينگ ، ون هاي گردشگري و... اشاره کرد.
24 بهمن 1396 - 09:14:46 ب.ظ
AryaNews.com ©