نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
رئیس فدراسیون ورزش کارگری اعلام کرد: 115 نفر از کارگران ورزشکار به مسابقات جهانی آتن اعزام می شوند
رئیس فدراسیون ورزش کارگری اعلام کرد: 115 نفر از کارگران ورزشکار به مسابقات جهانی آتن اعزام می شوند
خبرگزاری آریا - رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: 115 نفر از ورزشکاران کارگر در رشته های ورزشی متفاوت و در دو بخش بانوان و آقایان به مسابقات جام شرکت ها در کشور یونان اعزام می شوند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، مجمع انتخاباتی هیات ورزش کارگری استان اردبیل با حضور جواد رمضی و نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.
رئیس فدراسیون ورزش کارگری در این مجمع با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی گفت: حفظ سلامتی و شادابی نیروی کار از مهمترین برنامه های این فدراسیون و وظایف هیات های ورزش کارگری در استان ها است که به صورت جدی پیگیری می شود.
وی با تشکر از همه اعضای هیات ورزش کارگری استان اردبیل افزود: در سال های گذشته اقدامات مطلوبی از سوی این هیات در برگزاری و میزبانی مسابقات و کسب مدال های ملی و جهانی انجام شد که بر خود وظیفه می دانم از زحمات تمامی عزیزانی که در این مسیر همراه بودند تشکر کنم.
جواد رمضی با بیان این که برنامه ها و اهداف تعیین شده باید متناسب با علایق جامعه هدف باشد، گفت: بر اساس بازدیدها و تجربیات گذشته، مشاهده می شود ظرفیت های بسیار خوبی در این استان وجود دارد که ضروری است در راستای این ظرفیت ها و علایق به مانند سال های گذشته قدم برداشته شود.
رئیس فدراسیون ورزش کارگری عنوان کرد: یکی از مهمترین بخش های ورزش کارگری شناسایی اعضا و جامعه هدف است که بر اساس این مبنا سامانه های ورزش کارگری در راستای بسترسازی راه اندازی شدند.
وی گفت: هفته آینده 115 نفر از ورزشکاران کارگر به مسابقات جام شرکت ها در کشور یونان و شهر آتن اعزام خواهند شد که این موضوع ظرفیت مناسبی جهت برندینگ و شناخته شدن واحدهای تولیدی و کارخانه های کشور در جوامع بین المللی است.
رمضی کسب دو مدال توسط بانوی کارگر ورزشکار استان اردبیل در دوره گذشته این مسابقات را افتخاری بزرگ دانست و گفت: باید با فراهم سازی ساختارها، زمینه برای موفقیت بانوان کارگر ورزشکار در میادین جهانی بیش از پیش فراهم شود.
در پایان این مجمع علی مهری با کسب 17 رای و تمامی آرا به عنوان 4 سال دیگر به عنوان رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل انتخاب شد.
6 مهر 1400 12:48
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : 246,117
کلیدواژه ها: اعزام کارگران به مسابقات جهانی آتن,فدراسیون ورزش کارگری,انتخابات هیات ورزش کارگری اردبیل
نظرات بینندگان
6 مهر 1400 - 12:52:28 ب.ظ
AryaNews.com ©