نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به استان البرز : بستر برای ارتقای فرصت های شغلی در البرز فراهم است
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به استان البرز : بستر برای ارتقای فرصت های شغلی در البرز فراهم است
خبرگزاری آریا - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به استان البرز ، متناسب سازی نیازهای محیط کارگاهی و همکاری آموزشی مشترک با بنگاه های اقتصادی البرز را بسترساز ارتقا کیفیت آموزش های مهارتی و ایجادفرصت های شغلی در این استان عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، غلامحسین حسینی نیا در اولین سفر خود به البرز در بازدید از کارگاه های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای شهید خدایی و خواهران الزهرای این استان ضمن دیدار و گفت و گو با مربیان و مهارت آموزان این مراکز اظهار کرد: مجموعه فنی و حرفه ای البرز از پتانسیل های ویژه کارگاهی و انسانی در بحث مهارت آموزی به اقشار مختلف برخوردار است.
وی مهارت آموزی را از اولویت های اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ذکر کرد و افزود: با سر و سامان دادن تجهیزات و امکانات موجود و ایجاد تعامل در همکاری های مشترک آموزشی با بنگاه های اقتصادی استان، اقدامات مهمی در افزایش کیفی آموزش های مهارتی و فرصت های شغلی مهارت آموزان مهیا خواهد شد.
حسینی در جریان این سفر از سوله چند منظوره در حال احداث مرکز شهید خدایی و بخش های مختلف کارگاهی بازدید و برای رفع پاره ای از مشکلات کارگاهی، ساختمانی و تامین تجهیزات آموزشی قول مساعد داد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4
6 مهر 1400 11:01
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : 246,089
اجتماعی
کلیدواژه ها: ارتقای فرصت های شغلی,بازدید,رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور,غلامحسین حسینی نیا,استان البرز
نظرات بینندگان
6 مهر 1400 - 11:11:08 ق.ظ
AryaNews.com ©