نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
آماده سازی مسیل های شمال شرق تهران برای پاییز
آماده سازی مسیل های شمال شرق تهران برای پاییز
خبرگزاری آریا - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از لایروبی انهار و مسیل ها، چاه های جذبی و کانال های منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل پاییز و بارش های پاییزی انهار، مسیل ها و کانال های منطقه لایروبی و رسوب برداری می شود.
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، حمیدرضا فرخی با اعلام این خبر گفت: همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر و در آستانه بارش باران های پاییزی و به منظور هدایت و جمع آوری آب های سطحی منطقه انهار معابر اصلی، بزرگراهی و محلی،3 مسیل عبوری، 19 کانال سرپوشیده، روباز و بسته شمال شرق تهران و چندین کالورت عرضی بزرگراهی و چاه جذبی لایروبی شد.
او در ادامه گفت: در این راستا روزانه حدود 39 هزار مترطول از انهار روبسته در سطح محله ها به طور مستمر لایروبی و پاکسازی می شود.
فرخی افزود: در این طرح حدود 50 هزار مترطول کانال و مسیل های منطقه ضمن بازدید لایروبی و رسوب برداری شد و به صورت برنامه ریزی شده و مستمر ادامه دارد.
معاون خدمات شهری منطقه با اشاره به اقدامات انجام گرفته در این طرح گفت: در این راستا در روزهای گذشته کالورت بزرگراه یاسینی به عنوان یکی از سیلاب گیرهای اصلی پایتخت به همراه مسیل خشایار به صورت مکانیزه رسوب برداری شد.
فرخی در ادامه گفت: دو مسیل دارآباد و ابوذر غفاری نیز در کنار مسیل خشایار طبق برنامه زمانبندی نظافت و لایروبی می شود.
معاون خدمات شهری منطقه 4 اظهار امیدواری کرد با اقدامات پیشگیرانه معاونت خدمات شهری منطقه 4 تا جای ممکن از آبگرفتگی های احتمالی جلوگیری شود.
24 شهريور 1399 - 04:40:20 ب.ظ
AryaNews.com ©