نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
بازپیرایی فضای سبز مدارس جنوب شرق تهران
بازپیرایی فضای سبز مدارس جنوب شرق تهران
خبرگزاری آریا - عملیات بازپیرایی فضای سبز 79 مدرسه در نواحی هفتگانه منطقه 15 به منظور ایجاد جلوه های زیبا در عرصه فضای سبز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در طرح استقبال از مهر انجام شد.
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علیرضا جعفری سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه با اعلام مطلب فوق گفت: این اقدامات به منظور ارتقای سیما و منظر شهری، جلوه های بصری شهر و ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان انجام شد.
به گفته او، هرس سبز، رسیدگی به باغچه ها، حذف تنه جوش و پاچوش، خشک زنی، آبیاری، درخت شویی، سمپاشی، کندوکوب، نصب کارت زرد و علف کشی از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از مهر به همت اداره فضای سبز انجام شد.
جعفری گفت: از آنجایی که منطقه 15 همواره در ارتقای و افزایش سرانه فضای سبز و جلب رضایتمندی شهروندان تلاش می کند، عملیات کاشت گل و نهال نیز در محوطه مدارس انجام شد.
او اضافه کرد: اهدای دو هزار و 60 گلدان به کلاس اولی ها در جشن شکوفه ها و آموزش و مشاوره نگهداری و تکثیر گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز موجود در مدارس به پرسنل مدارس از اقدامات کلینیک تحقیقات و مشاوره فضای سبز در بازگشایی مدارس است.
24 شهريور 1399 - 03:30:55 ب.ظ
AryaNews.com ©