نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
اهالی موسیقی در نمایش «نیمه تاریك ماه»
اهالی موسیقی در نمایش «نیمه تاریك ماه»
خبرگزاری آریا - با معرفى بهزاد عمرانى و سیاوش صفاریان پور، فهرست هفت بازیگر اثر جدید داود بنى اردلان كامل شد. این نمایش از ٢٤ مهرماه هر شب ساعت در تالار حافظ روى صحنه خواهد رفت.
هانا كامكار،نیكى مظفرى، سام كبودوند، جواد مولانیا، و المیرا دهقانى، پنج بازیگر دیگر این نمایش اجتماعى و روانشناسانه هستند. به گزارش روابط عمومی نمایش «نیمه تاریك ماه»، بهزاد عمرانى، خواننده گروه بمرانى و سیاوش صفاریان پور، مجرى و كارگردان تلویزیون با بازى در این اثر وارد عرصه بازیگرى مى‌شوند. بهزاد عمرانى، خواننده گروه بمرانى آلبوم هاى موفقى مثل «مخرج مشترك» و «گذشتن و رفتن و پیوستن» را در كارنامه خود دارد. سیاوش صفاریان پور نیز پیش از این مجرى و كارگردان برنامه تلویزیونى پر مخاطب «آسمان شب» بوده است. هانا كامكار، در سال‌هاى گذشته بازیگرى در نمایش‌هاى پرفروشی به كارگردانی محمد رحمانیان، پرى صابرى و كیومرث مرادى را به عهده داشته است. او در سال ٩٣ براى بازى و خوانندگى در نمایش «موسیقی-نمایش ترانه‌های محلی» به کارگردانی محمد رحمانیان، مدالیون و لوح بازیگر زن برگزیده سال 1393 را کسب کرده است.
لازم به ذکر است داود بنى اردلان نمایش‌نامه «نیمه تاریك ماه» را براساس فیلمنامه فیلم ایتالیایى «غریبه‌هاى كامل» اثر پائولو جنووس به نگارش در آورده است. همچنین پیش فروش بلیت این نمایش از روز جمعه، ١٩ مهرماه آغاز مى شود.
17 مهر 1398 - 06:21:25 ب.ظ
AryaNews.com ©