نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
رشد ٣٧ درصدي بيمه نوين در سه ماهه نخست سال جاري
رشد ٣٧ درصدي بيمه نوين در سه ماهه نخست سال جاري
خبرگزاري آريا - شرکت بيمه نوين در سه ماهه نخست سال جاري از رشد ٣٧ درصدي در پرتفوي و تعداد بيمه‌­نامه‌هاي صادره نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمدرضا تمجيدي معاون امور شعب، شبکه فروش و بازاريابي اين شرکت با اعلام خبر فوق گفت: بيمه نوين با به‌کارگيري رويکرد ارائه محصولات و طرح هاي بيمه‌اي متمايز، افزايش خدمات رساني به مشتريان، ترکيب سبد پرتفويي متناسب و کنترل ريسک، موفق شد در سه ماهه نخست امسال رشد خوبي نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته باشد.
وي افزود: عملکرد سه ماهه اين شرکت نشان‌دهنده آن است که رشد 37 درصدي سه ماهه نخست، علاوه بر مبلغ پرتفوي شامل تعداد بيمه نامه‌­هاي صادره نيز مي­‌شود و با به‌کارگيري راهکارهاي کنترل مديريت ريسک سرعت رشد خسارت کم تر از سرعت رشد صدور بيمه‌نامه بوده است. گزارش‌­ها همچنين حاکي از آن است که در سه ماهه اول سال جاري 23 درصد بودجه ابلاغي بيمه نوين تحقق يافته است که بايد با تلاش نيروي انساني و شبکه فروش شرکت اين روند تسريع شود.
معاون امور شعب، شبکه فروش و بازاريابي بيمه نوين همچنين سهم شبکه فروش را در عملکرد سه ماهه نخست کشور موثر دانست و گفت: حجم عمده‌اي از اين رشد بر عهده شبکه فروش بوده است و بيمه نوين برنامه­‌هايي جهت آموزش شبکه فروش در همه زمينه­‌هاي مرتبط و تسهيل جذب پرتفوي و فرآيند صدور بيمه‌نامه براي شبکه فروش خود در نظر گرفته است.
تمجيدي با اعلام آن‌که شرکت همچنين موفق شده بود در سال گذشته بودجه در نظر گرفته شده را محقق سازد، گفت: بيمه نوين از ابتداي سال گذشته مسير خود را در راستاي اجراي برنامه­ها و انجام پروژه­هاي کاري، بدون تمرکز بر وضعيت اقتصاد کشور، تعيين کرد که اين مسير رشد با تکيه بر برنامه­‌هاي استراتژيک و بينش خدمات ارزش افزا براي مشتريان ايجاد شده و ادامه خواهد يافت.
-->
20 تير 1398 - 06:44:29 ب.ظ
AryaNews.com ©