نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
بانک ملي با تمام توان براي حل مشکلات اقتصادي استان ايلام مي کوشد
بانک ملي با تمام توان براي حل مشکلات اقتصادي استان ايلام مي کوشد
خبرگزاري آريا - محمد رضا حسين زاده مدير عامل بانک ملي ايران که به همراه تيمي از مسئولان اقتصادي کشور به استان ايلام سفر کرده است ،در نشست ستاد مقاومتي و شوراي برنامه ريزي اين استان اعلام کرد: تقريبا ١٠٠ در صد منابع سيستم بانکي استان از سوي بانک ها به پيشبرد طرح ها اختصاص يافته و در اين زمينه مصرف شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، وي افزود: استان ايلام از جمله استان هايي است که به توجه بيشتر نياز دارد و بر اين اساس همه سازمان هاي دولتي بايد در جهت بهبود وضعيت و آباداني هر چه بيشتر استان بکوشند و بانک ملي ايران نيز در اين زمينه هيچ محدوديتي قائل نيست و آمادگي تامين منابع براي اجراي همه طرح هاي عمراني استان را دارد.
مدير عامل بانک ملي ايران همچنين اظهار داشت : هر پروژه اي که به رشد اقتصادي استان کمک کند، بانک ها و در راس آنها بانک ملي ايران آمادگي دارند آنها را به تصويب برسانند تا مشکل محروميت در منطقه حل شود.
وي در خصوص تسهيلات اختصاص يافته به مناطق سيل زده نيز بيان داشت : با بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد آنچه سهميه بانک ها بوده ، طبق روال خوبي پرداخت شده است.
حسين زاده به ساير سازمان ها و ادارات توصيه کرد : بايد وضعيت زندگي مردم در اين مناطق را در نظر بگيرند و دست به دست هم دهيم تا مردم خوبمان سريع تر سر و سامان بگيرند.
عادل آذر رييس ديوان محاسبات کشور نيز در اين نشست گفت :انصافاً بانک ملي ايران و در راس آن دکتر حسين زاده نسبت به ساير بانک هاي دولتي در خصوص کمک به طرح هاي اقتصاد مقاومتي و توليدي بيشتر پاي کار بوده اند و جلوتر هستند و از اين بابت از ايشان و مجموعه بانک ملي ايران تشکر و قدرداني مي کنم.
همچنين قاسم سليماني دشتکي استاندار ايلام از نقش آفريني خوب بانک ملي ايران در تأمين مالي طرح هاي توليدي و اقتصادي در استان ايلام و به صورت ويژه از دکتر حسين زاده مدير عامل بانک ملي ايران تقدير کرد.
-->
20 تير 1398 - 06:44:27 ب.ظ
AryaNews.com ©