نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
مجامع فصلي مناطق چهار، دو و شش بيمه آسيا برگزار شد
مجامع فصلي مناطق چهار، دو و شش بيمه آسيا برگزار شد
خبرگزاري آريا - مجامع فصلي منطقه چهار، منطقه دو و منطقه شش بيمه آسيا با حضور مديرعامل، اعضاي هيأت مديره، معاونان مديرعامل، مديران، سرپرستان اين مناطق ، روساي استان ها و شعب تابعه برگزار شد.
به گزارش پايگاه حبري نقدينه، مسعود بادين، نايب رييس هيأت مديره و مديرعامل بيمه آسيا در سخناني در مجمع فصلي سرپرستي منطقه چهار (استان هاي خراسان رضوي، خراسان شمالي و خراسان جنوبي) بر فروش ترکيبي بيمه­ ها ، احيا و گسترش بيمه هاي عمر و پس انداز ، تشکيل شاخه اي از مجتمع تخصصي بيمه هاي زندگي در منطقه ، نظارت بيشتر بر فعاليت شبکه فروش ودقت در جذب نمايندگان تاکيد کرد.
در اين نشست، حسن اکبري، سرپرست منطقه چهار بيمه آسيا و روساي استان­ هاي خراسان رضوي، جنوبي و شمالي و شعبه هاي تربت حيدريه، رضا شهر، سبزوار و قوچان به ارائه گزارشي از آمار و عملکرد حوزه خود و چالش ­هاي پيش روي شرکت پرداختند و درخواست ­ها و پيشنهادهاي خود را ارائه کردند.
مدير عامل بيمه آسيا در مجمع فصلي منطقه دو (استان هاي اصفهان ، چهارمحال وبختياري ، يزد) نيز در بياناتي،آگاهي از چالش ­ها و دغدغه هاي شرکت توسط بخش ­هاي صف و ستاد و ايجاد هماهنگي بيش از پيش بين آنها را از جمله مزاياي برگزاري اينگونه مجامع ذکر کرد و افزود: ارزيابي صورت­ هاي مالي شرکت، نمايانگر عملکرد مطلوب بيمه ­آسيا است.
در اين نشست بهروز ناظمي، عضو هيأت مديره و معاون امور استان­ها و شبکه فروش بيمه آسيا ، ضمن تأکيد بر توسعه بيمه­هاي خرد و زندگي به مواردي همچون جذب پورتفوي ­هاي کم ريسک، کنترل ريسک ­هاي پر ريسک، بهبود فضاي کسب و کار براي بيمه­ گر و بيمه­ گذار، ايجاد هماهنگي بين واحدهاي صف و ستاد و تفويض اختيارات در استان­ها و شعب اشاره کرد.
مهدي شريفي، عضو هيأت مديره و معاون بيمه ­هاي اشخاص و مسئوليت بيمه آسيا نيز بر ايجاد تغيير در راستاي سودآوري و توليد پورتفوي بيشتر تأکيد کرد.
همچنين در مجمع فصلي منطقه شش بيمه آسيا (استان هاي مازندران ، گلستان و سمنان) مديرعامل ضمن تشکر از تلاش و همکاري مسئولين منطقه شش بيمه ­آسيا در راستاي امدادرساني به سيل ­زدگان، بر اهميت و بررسي عملکرد سه رشته بيمه اي ثالث، درمان و مسئوليت در اين منطقه تأکيد کرد.
بررسي و تجزيه و تحليل بيمه ­هاي شخص ثالث، توجه به تعداد بيمه­ هاي صادره در کنار رقم حق بيمه آنها، جدي گرفتن کنترل و نظارت، حضور به موقع در صحنه به منظور پيشگيري از تقلب، بررسي شرايط و مشکلات جوي منطقه، ايجاد تعامل و ارتباط نزديک تر شعب با مسئولين منطقه، توسعه بيمه­ هاي زندگي، بررسي پرونده­ هاي حقوقي توسط سرپرست منطقه، تفويض اختيار، تشکيل شوراي خسارت، ارسال صورت جلسات به مرکز، رصد نمايندگان، تدوين برنامه هاي سرپرستي و بررسي و اجراي برنامه هاي هر فصل در همان فصل از جمله رهنمودهاي مديرعامل بيمه آسيا در نشست سرپرستي منطقه شش بود.
بهروز ناظمي، عضو هيأت مديره و معاون امور استان ها و شبکه فروش بيمه آسيا ، در سخناني بر افزايش اختيارات نمايندگان، راه اندازي سيستم اتوماسيون اداري شبکه فروش بيمه­ هاي عمر و پس ­انداز، طراحي، پيشنهاد و ارائه بيمه­ نامه هاي جديد توسط شبکه فروش و جدي گرفتن بيمه هاي خرد تأکيد کرد.
مهدي شريفي، عضو هيأت مديره و معاون بيمه هاي اشخاص و مسئوليت بيمه آسيا نيز با تأکيد بر استفاده بهينه از حضور و کسب تجربه در مجامع مناطق، خواستار بررسي چالش­ هاي شبکه فروش، استفاده از امکانات شرکت با توجه به گستردگي مناطق، نشاط بيشتر کارکنان، توجه و تلاش بيشتر در رشته بيمه هاي مسئوليت، ارائه بيمه­ هاي عمر و حوادث در کنار ديگر رشته هاي بيمه اي به خصوص بيمه هاي عمر و پس انداز و ... شد.
غلامرضا سرلک، معاون فني بيمه­ هاي اموال بيمه آسيا در اين نشست، بررسي آمار و عملکرد شعب را از جمله نتايج حاصل از اين نشست ها اعلام کرد و به مواردي همچون بررسي سابقه بيمه گذار به منظور ارائه پوشش ها، تجزيه و تحليل نقاط حادثه خيز منطقه، کنترل ريسک، گسترش شبکه فروش در منطقه و تلاش در راستاي بالا بردن عملکرد منطقه بيش از پيش اشاره کرد.
در اين مجمع مسلم سهرابي، معاون سرپرست منطقه شش بيمه آسيا به ارائه گزارشي از آمار و عملکرد سرپرستي پرداخت.
-->
20 تير 1398 - 06:38:15 ب.ظ
AryaNews.com ©