نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
درخشش تيم هاي ملي ورزش کارگري بانک رفاه
درخشش تيم هاي ملي ورزش کارگري بانک رفاه
خبرگزاري آريا - بانک رفاه کارگران در ششمين دوره مسابقات جهاني کارگران در شهر تورتوساي اسپانيا با دستيابي به دو عنوان قهرماني جهاني توسط تيم هاي دو و ميداني و کاراته و کسب 45 مدال خوش درخشيد و موفق به ثبت افتخاري ديگر در اين رقابت ها شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، در اين دوره از رقابت هاي جهاني ورزش کارگري از مجموع 138 مدال رنگارنگ که توسط کاروان طلايه داران رونق توليد کسب شد، بانک رفاه ضمن حمايت هاي مادي و معنوي از تيم هاي کارگري در قالب دو تيم ورزشي دو و ميداني و کاراته و در مجموع با کسب 45 مدال موفق شد در کنار جامعه معزز و پر تلاش کارگري برگ زرين ديگري در عرصه جهاني ثبت کند.
در اين دوره از مسابقات تيم دو و ميداني کاروان ايران از سوي بانک رفاه به مسابقات اعزام شد و تحت عنوان تيم بانک رفاه نيز با حريفان به رقابت پرداخت و در پايان مسابقات با 19 مدال طلا، 10 نقره و 6 برنز و در مجموع با کسب 35 مدال موفق به کسب قهرماني اين دوره از رقابت ها شد.
تيم کاراته نيز در نخستين حضور خود در اين رقابت ها با هدايت عبدالرضا صحرانورد با 6 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز و در مجموع با کسب 10 مدال، قهرمان ششمين دوره بازي هاي جهاني کارگران اسپانيا شد.
-->
20 تير 1398 - 06:38:13 ب.ظ
AryaNews.com ©