نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
بيش از ١٤٠ هزار دانش آموز از بانک صادرات کارت سپهر دانش دريافت کردند
بيش از ١٤٠ هزار دانش آموز از بانک صادرات کارت سپهر دانش دريافت کردند
خبرگزاري آريا - بيش از ١٤٠ هزار دانش آموز در سراسر کشور با افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت و دريافت کارت «سپهر دانش» تا خردادماه سال جاري، از اين طرح استقبال کردند.
به گزارش خبرگزاري آريا، دانش‌آموزان مي‌توانند با افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت طرح «سپهر دانش» نزد شعب اين بانک و دريافت کارت ويژه دانش‌آموزي، ضمن بهره‌مندي از نرخ ١٠ درصدي سود سپرده، امکان افزايش موجودي، انجام تراکنش‌ها در درگاه‌هاي بانکداري الکترونيک و با عضويت در باشگاه مشتريان بانک از يک هزار جايزه ارزشمند به ارزش بالغ بر ٦ ميليارد ريال به قيد قرعه برخوردار شوند.
علاوه بر اين، دانش آموزان مي‌توانند در قالب اين طرح معادل دو برابر معدل موجودي حساب خود، تا سقف ٥ ميليون ريال در دوران ابتدايي (اول تا ششم) و ١٠ ميليون ريال در دوران دبيرستان (هفتم تا دوازدهم) کارت اعتباري مرابحه با امکان انتقال اعتبار به والدين به عنوان کمک هزينه خريد نوشت‌افزار و ... دريافت کنند.
بانک صادرات ايران در مهرماه سال گذشته همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد و به منظور توسعه فرهنگ بانکداري و آشنايي بيشتر دانش‌آموزان با خدمات نوين بانکي اقدام به رونمايي از طرح مذکور کرد.
همچنين ورود به عرصه خدمات بانکداري، آموزش تدريجي مبادلات پولي و مالي به دانش‌آموزان و امکان واريز و برداشت از حساب شخصي، از جمله اهداف اين طرح است.
-->
22 خرداد 1398 - 02:29:31 ب.ظ
AryaNews.com ©