نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
150تن کاغذ روزنامه‌اي توزيع شد
150تن کاغذ روزنامه‌اي توزيع شد
خبرگزاري آريا - بنابر اعلام کميته توزيع کاغذ مطبوعات، 150 تن کاغذ روزنامه‌اي بين روزنامه‌هاي سراسري کشور توزيع شد.
به گزارش روابط عمومي معاونت امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، در پنجمين جلسه «کميته توزيع کاغذ مطبوعات» با توجه به موجودي برخي واردکنندگان کاغذ و بررسي درخواست روزنامه‌ها و نشريات و بر اساس اولويت‌هاي اعلامي، تخصيص 150تن کاغذ، نهايي و روند اجرايي آن با ارسال پيامک به مديران مسئول اين رسانه‌ها، آغاز شد. مطابق گذشته، اين فهرست با هدف شفاف‌سازي و دسترسي آزاد به اطلاعات، در وبسايت معاونت مطبوعاتي منتشر خواهد شد. (اينجــا)
بر اين اساس 150 تن کاغذ بين 43 روزنامه سراسري توزيع و مقرر شد در جلسه هفته آينده، کاغذ مورد نياز ساير نشريات (روزنامه‌ها، هفته‎نامه‌ها، دو هفته‌نامه‌ها و ماهنامه‌ها) در کميته بررسي و بر اساس منابع موجود، تخصيص يابد.
شايان ذکر است کميته توزيع کاغذ مطبوعات با دستور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و با هدف توزيع مناسب و شفاف کاغذ مطبوعات، سرعت بخشي به مسير ورود کاغذ به کشور و همزمان توزيع درست آن، رسيدگي به وضعيت رسانه هايي که اختلالي در انتشار آن‌ها به دليل کمبود کاغذ ايجاد شده و استفاده از ظرفيت تمام دستگاه‌ها براي کمک به وضعيت بازار کاغذ با توجه به تاکيدات رئيس جمهور، معاون اول رئيس جمهور و وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تشکيل شده است.
22 خرداد 1398 - 01:42:16 ب.ظ
AryaNews.com ©