نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
پرداخت بدهي خودروساز بزرگ تا 6 ماه ديگر
پرداخت بدهي خودروساز بزرگ تا 6 ماه ديگر
خبرگزاري آريا - رئيس کل بيمه مرکزي با اشاره به مساله بدهي يک شرکت خودروسازي بزرگ به صنعت بيمه گفت: با اين شرکت توافق‌هايي صورت گرفته تا طي شش ماه آينده هزينه بيمه‌نامه‌هاي صادر شده توسط شرکت‌هاي بيمه پرداخت شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، غلامرضا سليماني در حاشيه مراسم بازديد از شبکه نوآوري خدمات بيمه‌اي درباره سرنوشت لايحه صندوق خسارت بيمه حوادث طبيعي که پيش از اين توسط شوراي نگهبان برگشت خورده بود، اظهار کرد: اين مساله در دولت مورد بحث قرار گرفت، اين لايحه مورد توافق سران سه قوه قرار گرفته است که مصوبه‌اي هم در اين باره مورد تصويب قرار گرفته است که بعد از تأييد مجلس و شوراي نگهبان ابلاغ و اجرايي مي‌شود.
وي با اشاره به مصوبه‌اي که براي عرضه سهام شرکت بيمه البرز در بورس تصويب شده است، در پاسخ به ايسنا گفت: بر اساس آنچه در بودجه آمده است سهام شرکت بيمه البرز بايد در بازار بورس عرضه شود که مبلغ آن صرف افزايش سرمايه بيمه ايران خواهد شد.
رئيس کل بيمه مرکزي همچنين با اشاره به احتمال صحنه‌سازي‌ها در صنعت بيمه در اين باره اظهار کرد: در بررسي‌هاي آماري حدود 20درصد از حوادثي که اتفاق مي‌افتد يا خسارتش بيش از واقع است يا طبيعي و عادي نيست، به همين دليل قصد داريم از امکانات جديد فناورانه براي تشخيص تخلفات بيمه‌اي و خسارت‌هاي ساختگي استفاده کنيم.
به گزارش ايسنا، پيش از اين مديران عامل شرکت‌هاي بيمه ايران و تعاون از بدهي 1000ميليارد توماني شرکت خودروسازي سايپا به صنعت بيمه بابت خريد بيمه نامه‌هاي شخص ثالث خبر داده بودند.
-->
22 خرداد 1398 - 12:10:56 ب.ظ
AryaNews.com ©