نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
مديرعامل بانک رفاه: ضرورت استفاده حداکثري از اکو سيستم نوآوري
مديرعامل بانک رفاه: ضرورت استفاده حداکثري از اکو سيستم نوآوري
خبرگزاري آريا - مديرعامل بانک رفاه گفت: بانک رفاه به عنوان بانک حوزه سلامت از تمامي فرصت هاي اکوسيستم نوآوري براي نيل به اهداف خود که همانا خدمت رساني باکيفيت، چابک و امن به مشتريان است استفاده مي کند.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمد علي سهماني مدير عامل اين بانک در حاشيه مراسم رفاتک پيچ در هشتمين نمايشگاه بين المللي نوآوري و فناوري – اينوتکس 2019 – با تاکيد بر حمايت اين بانک از اکوسيستم استارتاپي کشور اظهار داشت: شروع فعاليت در حوزه استارتاپي و کسب وکارهاي اينترنتي همواره با برخي ملاحظات همراه است و بانک رفاه براي گام نخست بودجه اي را براي حمايت از استارتاپ هاي حوزه سلامت در نظر گرفته که البته آمادگي دارد در صورتي که استارتاپ ها، نيازها و ملاحظات اين بانک را با استفاده از توان نوآوري و خلاقيت خود برآورده کنند اين بودجه را افزايش دهد.
مدير عامل بانک رفاه با بيان اينکه اين بانک در سال97 براي بهره برداري بهتر از دنياي فناوري هاي نوين اقدام به تأسيس و استقرار مرکز نوآوري موسوم به رفاتک کرده است، افزود: رسالت اصلي اين مرکز، توسعه فعاليت هاي فناورانه در حوزه هاي مختلف فعاليت بانک رفاه است. رفاتک پيچ نيز که امروز شاهد برگزاري آن بوديم يکي از رويدادهايي است که توسط اين مرکز براي حمايت از استارتاپ هاي حوزه سلامت و فين تک ها برنامه ريزي و اجرا شده است.
وي با تصريح اينکه برگزاري رويدادهايي همچون رفاتک پيچ، کسب و انباشت تجربه خوبي براي فعاليت هاي آتي رفاتک محسوب مي شود، اظهار داشت: با حمايت از فين تک ها مي توانيم مشکلات و چالش هاي حوزه سلامت را با هزينه بسيار کمتر از روش هاي سنتي برطرف کنيم.
دکتر سهماني با تاکيد بر اين که بانک رفاه بانکي اجتماعي است، تصريح کرد: پرتفوي سرمايه گذاري هاي بانک رفاه متنوع و شامل بخش هاي صنعت، خدمات، بازرگاني و … است، اما يکي از عمده فعاليت هاي اين بانک در حوزه سلامت است. استارتاپ ها مي توانند با رصد نيازها و کمبودهاي حوزه سلامت در جهت رفع اين نيازها، راهکارها و ايده هاي نوآور و خلاقانه خود را ارائه دهند؛ بانک رفاه نيز به منزله يکي از مهم ترين تامين کنندگان مالي اين حوزه، از اين راهکارها و ايده‌ها حمايت خواهد کرد.
-->
22 خرداد 1398 - 12:06:03 ب.ظ
AryaNews.com ©