نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
حمايت بانک از ايده هاي نوين و کسب و کار هاي بانکي
حمايت بانک از ايده هاي نوين و کسب و کار هاي بانکي
خبرگزاري آريا - حسين رحمتي عضو هيأت مديره بانک رفاه در مراسم رفاتک پيچ که در حاشيه هشتمين نمايشگاه بين المللي نوآوري و فناوري – اينوتکس 2019 - برگزار شد گفت: لزوم توجه به روندهاي نوآورانه و خلاقانه يک الزام براي نظام بانکي است. بانک ها براي بقاء و دوام در صحنه رقابت لازم است به نحو شايسته اي روندهاي نوآورانه و تکنولوژي هاي نوين را رصد و از آنها براي توسعه و بهبود خدمات خود استفاده کنند.
به گزارش خبرگزاري آريا، رحمتي با بيان اينکه بازيگران نوظهور حوزه هاي مالي، شتاب دهنده ها و اخلالگران حوزه ديجيتال در حال سبقت گرفتن از شبکه بانکي هستند گفت: در اين شرايط ساختار صنعتي جوابگوي نياز هاي عديده مشتريان نيست و بايد مدل هاي کسب و کار نوين را اتخاذ کرد. بانک رفاه در اين زمينه درصدد استقرار بانکداري جامع است که بتواند براساس آن خدمات، محصولات و راه حل براي مشتريان ارائه کند.
عضو هيأت مديره بانک رفاه با اشاره به اينکه اين بانک به دقت رويدادها و تحولات حوزه هاي مختلف و به ويژه حوزه فناوري اطلاعات را رصد مي کند گفت: بانک براي اين منظور اقدام به استقرار مرکز نوآوري با ساختاري چابک و همسو با تحولات روز حوزه کسب و کار هاي نوين کرده است.
وي بر استفاده حداکثري از ظرفيت هاي فناوري هاي نوين تأکيد کرد و گفت: بانک از طريق اين مرکز از ظرفيت ويژه استارتاپ ها براي پيشبرد اهداف خود استفاده مي کند. اين بانک همچنين حمايت از ايده هاي نوين و کسب و کار هاي بانکي را در دستور کار خود دارد.
-->
22 خرداد 1398 - 12:01:15 ب.ظ
AryaNews.com ©