نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
صالحي نيا در همايش بين المللي صنعت خودرو:
بخش خصوصي واقعي در طرح نوسازي خودروهاي فرسوده خود را نشان دهد
بخش خصوصي واقعي در طرح نوسازي خودروهاي فرسوده خود را نشان دهد
خبرگزاري آريا - معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش خصوصي واقعي در طرح نوسازي خودروهاي فرسوده توانمندي‌هاي خود را نشان دهد.
به گزارش شاتا، محسن صالحي نيا در پنجمين همايش بين المللي صنعت خودرو اين صنعت را در افزايش اشتغال، نوآوري، ايجاد ارزش افزوده و توسعه زنجيره تامين داراي سهم بسزايي دانست و افزود: همايش بين المللي صنعت خودرو در دولت تدبير و اميد شکل گرفت و تاکنون توانسته نقش خوبي ايفا کند.
وي با بيان اينکه شرکت کنندگان همايش بايد جاري سازي سياست‌هاي تبيين شده محوري تا افق 1404 را در سخنراني‌ها و پنل‌هاي مختلف مورد بررسي قرار دهند، تصريح کرد: براي اجرايي کردن اهداف و سياست‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت در اين حوزه که توسعه همکاري‌هاي مشترک بين المللي، توسعه پلتفرم‌هاي مشترک، توسعه همکاري‌هاي دانشگاهي و توجه به توانمندي‌هاي قطعه سازي است پيگير هستيم.
صالحي نيا ادامه داد: يکي از سياست‌هاي ما اين است که ظرفيت قطعه سازي بر اساس فناوري‌هاي نوين و ويژگي‌هاي قطعات به لحاظ آلايندگي و ديگر شاخصه‌هاي موجود افزايش يابد.
معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت يکي از محوري‌ترين پروژه‌هاي اين وزارتخانه را رقابتي کردن توليد محصولات با نوسازي و بهسازي خطوط توليد دانست و گفت: نوسازي خودروسازي و صنعت قطعه سازي در اين استراتژي تعريف مي‌شود.

24 بهمن 1396 - 09:00:43 ب.ظ
AryaNews.com ©