نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
احتمال خاموشي برق در ساعات اوليه بارش باران در پلدختر
احتمال خاموشي برق در ساعات اوليه بارش باران در پلدختر
خبرگزاري آريا - خرم آباد - ايرنا - مدير شرکت توزيع برق پلدختر گفت: با توجه به غالب بودن پديده ريزگردها و باد شديد در پلدختر، امکان خاموشي در ساعات اوليه بارش باران در اين شهرستان وجود دارد.

محمد طاهر متش پور شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: نشستن گردو خاک روي مقره ها در شبکه هاي فشار قوي ممکن است با بارش باران به صورت پراکنده و ايجاد جريان غليظ آب، برق منطقه قطع شود.
وي اظهار کرد: اين پديده موجب خاموشي طولاني نخواهد شد اما ممکن است خاموشي هاي کوتاه مدت را با باران اوليه به دنبال داشته باشد.
مدير شرکت توزيع برق پلدختر افزود: اين شرکت 25 نفر نيرو شامل سيم بان، کارشناس و تکنسين برق در قالب 10 تيم را براي مقابله با قطعي احتمالي برق در مناطق پلدختر، معمولان، پاعلم و قلعه نصير مستقر کرده است.
وي گفت: نيروهاي شرکت توزيع برق پلدختر در پي پيش بيني هواشناسي مبني بر بارندگي در ساعات آينده و بروز پديده ريزگردها در آماده باش کامل قرار دارند.
مدير شرکت توزيع برق پلدختر از مردم خواست جهت آمادگي براي مواجه شدن با خاموشي احتمالي وسايل روشنايي گازي و غيره را در دسترس خود داشته باشند و در صورت امکان وسايل برقي خود را از مدار خارج کنند.
شهرستان پلدختر در 120 کيلومتري جنوب غربي مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرين اخبار و رويدادهاي استان لرستان، ايران و جهان علاوه بر سايت ايرنا لرستان در کانال تلگرامي @irnalorestan نيز منتشر مي شوند.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابي ** انتشاردهنده: احسان کردي
انتهاي پيام /*
24 بهمن 1396 - 09:00:39 ب.ظ
AryaNews.com ©