نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
جام قهرماني رقابت هاي حذفي کيش در دستان تنيسورهاي کرمان موتور
جام قهرماني رقابت هاي حذفي کيش در دستان تنيسورهاي کرمان موتور
خبرگزاري آريا - کيش - ايرنا - رقابت هاي تنيس جام حذفي باشگاه ها و دستجات آزاد کشور روز سه شنبه با قهرماني تيم کرمان موتور در جزيره کيش پايان يافت.

به گزارش ايرنا ، رقابت هاي تنيس جام حذفي آقايان با برگزاري ديدار فينال اين بازي ها بين تيم هاي بانک حکمت ايرانيان و کرمان موتور تهران براي کسب عنوان قهرماني در جزيره کيش پايان يافت.
در آخرين روز اين بازي ها که 10 روز به طول انجاميد ، در نخستين ديدار بخش انفرادي شاهين خالدان از تيم کرمان موتور تهران با نتيجه 2 بر صفر مقابل ديويد سانتزا از تيم بانک حکمت ايرانيان به پيروزي رسيد .
در دومين مسابقه بخش انفرادي نيز انوشا شاهقلي با نتيجه 2 برصفر حسام يزدي را برد تا ديدار 2 نفره تکليف تيم قهرمان را مشخص کند.
در بازي 2 نفره نيز تيم شاهقلي و سانتزا از کرمان موتور توانستند با نتيجه 2 بر صفر تيم 2 نفره خالدان و سوري از بانک حکمت را شکست دهند و با به دست آمدن اين نتيجه و در مجموع با امتياز 2 بر يک، تيم کرمان موتور پيروز اين ديدار شد و تيم بانک حکمت ايرانيان نيز در جايگاه دوم ايستاد.
به اين ترتيب با معرفي تيم هاي برتر، مراسم پاياني رقابت ها شامگاه سه شنبه با حضور مسئولان فدراسيون تنيس، سازمان ليگ تنيس کشور، مسئولان ورزش کيش، نمايندگان تيم هاي حاضر برگزار و با اهداي جام قهرماني از تيم برتر تقدير شد.
در اين دوره از رقابت ها، 82 تيم، از 14 تا 25 بهمن ماه در مجموعه ورزشي المپيک کيش به مصاف يکديگر رفتند.
سرداوري اين مسابقات بر عهده سينا ابراهيميان داور نشان سفيد ايران بود .
جزيره کيش با مساحت 91.5 کيلومتر مربع و جمعيتي حدود 40 هزار نفر در 18 کليومتري کرانه جنوبي ايران در محدوده شمالي آب هاي نيلگون خليج فارس واقع است و از نظر تقسيم بندي سياسي و اداري کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
6993/2094
خبرنگار: اکبر بهاروند**انتشار:هومن محمدکرمي
انتهاي پيام /*
24 بهمن 1396 - 08:59:08 ب.ظ
AryaNews.com ©