نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
پيرواني: کريمي از افتخارات فوتبال ايران است/علاقه بازيکنان به تمديد
پيرواني: کريمي از افتخارات فوتبال ايران است/علاقه بازيکنان به تمديد
خبرگزاري آريا - تهران - ايرنا - «افشين پيرواني» مدير تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به اينکه بازيکنان تيمش علاقمند به تمديد قرارداد هستند، گفت: انها بايد قدر پيراهن ارزشمند يرسپوليس را بدانند.

به گزارش ايرنا، پيرواني پس از پيروزي سه بر صفر پرسپوليس مقابل نسف قارشي ازبکستان، اظهار داشت: اين پيروزي را به هواداران تبريک مي گويم و امروز به خوبي نشان داديم که بهترين تيم ايران هستيم.
وي افزود: نسف قارشي تيم خوبي بود و از اينکه در گام نخست به برد خوبي دست يافتيم، شادمان هستم.ديدار بعدي ما برابر تيم پرستاره السد قطر است که بايد از دوحه نيز دست پر بازگرديم.
پيرواني در خصوص حضور کم هواداران در ورزشگاه آزادي، گفت: اين ديدار وسط هفته و زير بارش باران برگزار شد، ضمن اينکه هواداران فکر مي کردند که نسف قارشي تيم ضعيفي است که اينگونه نبود.
وي با تاکيد بر اينکه پرسپوليس تيم بزرگي است، افزود: براي موفقيت به بازيکنان بزرگ نياز است که خوشبختانه اکنون در تيم هستند.
مدير تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص تشويق بي امان «علي کريمي» در ديدار امروز، اظهار داشت: او از افتخارات فوتبال ايران و پرسپوليس است و برايش آرزوي موفقيت دارم.
وي در خصوص صحبت هاي اخير علي کريمي، اظهار نظري نکرد.
پيرواني در مورد احتمال جدايي برخي بازيکنان پرسپوليس از جمله «محسن مسلمان» گفت: تيم پرستاره اي داريم و همه بازيکنان از خدا مي خواهند در پرسوليس بازي کنند.
وي افزود: سال سختي پيش روي داريم و به همه نفرات براي رسيدن به اهداف و موفقيت نياز و بهتر است که همه متحد باشيم.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با کانال ورزشي ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي**3783**9144**1368
خبرنگار: سعيد قهرماني** انتشار: خيراله شفيعي
انتهاي پيام /*
24 بهمن 1396 - 08:32:42 ب.ظ
AryaNews.com ©