نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
جام قهرماني رقابتهاي حذفي در دستان تنيسورهاي کرمان موتور
جام قهرماني رقابتهاي حذفي در دستان تنيسورهاي کرمان موتور
خبرگزاري آريا - کيش - ايرنا - آخرين روز رقابت هاي تنيس روز زمين جام حذفي تنيس باشگاهها و دسته جات آزاد کشور امروز سه شنبه به ميزباني مجموعه ورزشي المپيک کيش و با قهرماني تيم کرمان موتور برگزار شد.

به گزارش ايرنا ، رقابتهاي تنيس جام حذفي آقايان با برگزاري ديدار فينال اين بازيها بين تيم هاي بانک حکمت ايرانيان و کرمان موتور تهران براي کسب عنوان قهرماني در جزيره کيش پايان يافت.
امروز و در آخرين روز اين بازيها که 10 روز به طول انجاميد ، در نخستين ديدار بخش انفرادي شاهين خالدان از تيم کرمان موتور تهران با نتيجه 2 بر صفر مقابل ديويد سانتزا از تيم بانک حکمت ايرانيان به پيروزي رسيد .
در دومين مسابقه بخش انفرادي نيز انوشا شاهقلي با نتيجه 2 برصفر حسام يزدي را برد تا ديدار 2 نفره تکليف تيم قهرمان را مشخص کند.
در بازي 2 نفره نيز تيم شاهقلي و سانتزا از کرمان موتور توانستند با نتيجه 2 بر صفر تيم 2 نفره خالدان و سوري از بانک حکمت را شکست دهند و با بدست آمدن اين نتيجه و در مجموع با امتياز 2 بر يک به سود تيم کرمان موتور تهران پيروز اين ديدار شد و تيم بانک حکمت ايرانيان نيز در جايگاه دوم ايستاد.
به اين ترتيب با معرفي تيم هاي برتر مراسم اختتاميه مسابقات شامکاه سه شنبه با حضور مسئولان فدراسيون تنيس، سازمان ليگ تنيس کشور، مسئولان ورزش کيش، نمايندگان تيم هاي حاضر و جمعي از خانواده تنيس برگزار و با اهداء جام قهرماني از تيم برتر تقدير شد.
در اين دوره از مسابقات 82 تيم حضور داشتند و تيم هاي حاضر از 14 لغايت 25 بهمن ماه در مجموعه ورزشي المپيک کيش به مصاف يکديگر رفتند.
سرداوري اين مسابقات بر عهده سينا ابراهيميان داور نشان سفيد کشورمان بود .
جزيره کيش با مساحت 91.5 کيلومتر مربع و جمعيتي حدود 40 هزار نفر در 18 کليومتري کرانه جنوبي ايران در محدوده شمالي آب هاي نيلگون خليج فارس واقع است و از نظر تقسيم بندي سياسي و اداري کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
6993* تنظيم و انتشار: اکبر بهاروند
انتهاي پيام /*
24 بهمن 1396 - 08:32:41 ب.ظ
AryaNews.com ©