نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
برانکو: بايد روند پرسپوليس در آسيا هم ادامه دار باشد
برانکو: بايد روند پرسپوليس در آسيا هم ادامه دار باشد
خبرگزاري آريا - تهران- ايرنا- «برانکو ايوانکوويچ» سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس، گفت: بايد روند خوب پرسپوليس در ليگ برتر و در بازي نخست ليگ قهرمانان در ساير مسابقات آسيايي هم ادامه دار باشد.

به گزارش ايرنا، برانکو سه شنبه شب پس از پيروزي سه بر يک مقابل نسف قارشي در نشست خبري، گفت: هميشه گفته بودم بازي نخست در ليگ قهرمانان آسيا بسيار سخت است و اين اتفاق زماني که ميزبان هم باشيد، سخت تر است.
وي ادامه داد: بازيکنانم بازهم هواداران را شاد کردند و خوشحالم امروز فوتبال سطح بالايي را از خود به نمايش گذاشتيم و با شايستگي به پيروزي رسيديم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس، گفت: بايد از هواداران خوب مان تشکر کنم که در اين مسابقه ما را به بهترين شکل تشويق کردند.
وي تصريح کرد: پيروزي در اين مسابقه قبل از بازي با السد در قطر اهميت بسيار زيادي داشت و قطعا از بازيکنانم توقع دارم اين روند خوب ادامه دار باشد.
برانکو اظهار کرد: به «علي عليپور» تبريک مي گويم و بسيار خوشحالم اين بازيکن با عملکرد خوب خودش کيفيت بالايش را نشان مي دهد.
وي در خصوص نيمکت نشيني «محسن مسلمان»، افزود: بازيکنان ديگري را امروز به زمين فرستادم و اين را بدانيد در تيم من هر بازيکني در پست خودش بازي مي کند.
سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: امروز «کمال کاميابي نيا» را پس از مصدوميت سه هفته اي در اختيار داشتيم و در اين ديدار «احمد نورالهي» نيز با مصدوميت جزيي روي نيمکت نشسته بود.
وي افزود: در ليگ قهرمانان کيفيت بازي ها بالاتر از ليگ برتر است و بهترين باشگاه هاي قاره در آن شرکت دارند و اينکه تصور کنيم حريفي آسان است، به ضرر ما تمام مي شود.
برانکو خاطرنشان کرد: توانايي بازيکنان برتري يک تيم را رقم مي زند و اميدوارم در ادامه ليگ قهرمانان موفق تر باشيم. انتظار من اين است که «گادوين منشا» در بازي هاي آينده بيشتر گل بزند و مطمئن باشيد او در آينده بهتر خواهد شد. خوشحالم او در کنار عليپور خط حمله قدرتمندي را براي ما درسته کرده اند.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با کانال ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي 9118** 9144 **1368
خبرنگار: سعيد قهرماني**سيد جواد بشيري** انتشار: خيراله شفيعي
انتهاي پيام /*
24 بهمن 1396 - 08:15:08 ب.ظ
AryaNews.com ©