نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
دولت هزينه‌هاي زيارت اربعين را کاهش دهد
دولت هزينه‌هاي زيارت اربعين را کاهش دهد
خبرگزاري آريا - نماينده مردم آذربايجان غربي در مجلس خبرگان رهبري گفت: انتظار داريم که دولت هزينه‌هاي سفر و پياده‌روي اربعين را ارزان کرده و به دنبال گران کردن آن نباشد.
حجت‌الاسلام جواد مجتهد شبستري امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: هزينه‌هاي سفر اربعين به عراق بايد براي تشويق مردم به اين عمل حماسي کاهش يافته و شرايط براي مردم تسهيل شود اميد داريم که ادعا‌هاي موجود مبني بر افزايش هزينه حمل و نقل واقعيت نداشته باشد.
وي افزود: خدمات بسيار خوبي توسط مردم در موکب‌ها و در مرز‌ها ارائه شده و شاهد عملکرد مطلوب شهرداري‌ها به خصوص قاليباف، شهردار سابق تهران در اين زمينه بوده‌ايم؛ هم‌اکنون انتظار ياري و دست‌گيري مسؤولان را به جاي سنگ‎‌اندازي در اين مسير داريم.
نماينده مردم آذربايجان غربي در مجلس خبرگان رهبري گ عنوان کرد: اربعين امروزه نه‌ تنها يک عمل عبادي و معنوي است بلکه حماسه و رفراندوم کم‌نظير براي نشان دادن عظمت فلسفه قيام حسيني به شمار رفته و صحنه‌اي درخشان براي قدرت‌نمايي و به نمايش گذاشتن اقتدار شيعيان ترسيم مي‌کند، اميد است که همه ارگان‌هاي دولتي در اين تظاهرات عظيم در مقابل يزيديان زمان همکاري لازم را به عمل آورده و شرايط را تسهيل کنند.
انتهاي پيام/ذ
20 مهر 1396 - 08:31:34 ب.ظ
AryaNews.com ©